Ugi Nedir?

Reklamlar


ugi

Ugi NedirGeçtiğimiz günlerde Garanti Bankası, yeni reklam filmiyle bize Ugi adında ilginç bir robot tanıttı. Bu reklamın televizyonlarda gösterime girmesi ile birlikte herkes Ugi nedir, ne işe yarar diye düşünmeye başladı. İşin aslına bakarsak Ugi Garanti Bankasının çıkardığı yeni bir ürün değil, bir iletişim platformudur.  Bizde sizler için Ugi nedir, nasıl kullanılır diye merak ettiğiniz tüm soruların cevabını makalemizde anlattık. İşte detaylar…

Eskiden banka ile bir işimiz olduğunda direk şubeye giderdik. Fakat teknolojinin git gide gelişmesiyle birlikte genç kadrolardan oluşan çağrı merkezleri açıldı. Bu sefer işimizi tek bir telefon yardımıyla hallettik.  Daha sonra sosyal ağların hızla yayılmasıyla birlikte bankacılar internet şubesi geliştirerek, bilgisayar başından işlerimizi halletme imkânı sundu. Geçtiğimiz günlerde de Garanti bankası bir devrim daha gerçekleştirerek bankanın bilgisayarını, tam donanımlı bir yapay zekâya dönüştürdü. Bu yapay zekâ cep telefonunuz yardımıyla sizin tüm konuştuklarını anlayacak ve buna istinaden işlemlerinizi gerçekleştirecektir.  Kısacası Ugi, yapay zekâsı sayesinde pek çok bankacılık işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirerek, hayatınızda önemli bir yer alacak.

Ugi reklam filminde görüldüğü gibi evinize alıp, gezdirebileceğiniz bunun yanı sıra bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz elle tutulur, gözle görülür bir robot değildir. Fakat sosyal medyada kullanıcıların paylaştığı Ugiler,  tamamen tanıtım amaçlı, oyuncak robotlardır. Sizde oyuncak bir Ugi’ye sahip olmak istiyorsanız en yakın Garanti Bankası şubesini ziyaret edin.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir