Vakıfbank bireysel kredi başvurusu

Reklamlar


vakıfbank bireysel kredi

Vakıfbank’tan bireysel kredi başvurusu yaparak, her türlü ihtiyacınıza çözüm sağlama imkanına sahipsiniz. Nakit finansmanınızı en uygun faiz ve vadelerle karşılayabilir, dönemsel olarak yapılan özel kampanyalardan da faydalanabilirsiniz. Vakıfbank bireysel kredi başvurusu için buraya tıklayın. 

Vakıfbank’tan alacağınız taksitli ihtiyaç kredisi ile sağlık, eğitim, evlilik, beyaz eşya, mobilya ve daha birçok ihtiyaçlarınızı 36 aya varan vadeler ile karşılayabilirsiniz. Krediden yararlanacak olanların düzenli bir gelire sahip olmaları ve istihbaratlarının olumlu çıkması gerekmektedir. Vakıfbank bireysel kredi hesaplama için buraya tıklayın.

Bayrama özel sıfır km otomobil kredisinden 48 ay vadelerle yararlanma imkanı sunulmaktadır. Krediyi aylık, üç ay ödemesiz ve aylık eşit taksitli, üç ayda bir ödemeli, en son taksit balon ödemeli ya da değişken taksitli şeklinde ödeyebilmektesiniz.

Sıfır km otomobil kredisi, fatura bedeli 50 bin TL’yi geçen araçlarda, 50 bin TL’ye kadarlık bölümüne %70, 50 bin TL’yi aşan bölüm için de %50’sine kullandırılmaktadır. Hayat sigortası zorunluluğu olmayan kredide kredi alınan aracın üzerine rehin konulmaktadır.

Vakıfbank sıfır km taşıt kredisi başvurusu için buraya tıklayın.

İkinci el otomobil kredilerinde de 48 aya kadar vade imkanı sağlayan Vakıfbank, beğendiğiniz ikinci el taşıtlarda 5 yaşına kadar olan araçlar için 48 aya kadar, 8 yaşına kadar olan araçlar için ise 36 aya kadar vade yapmaktadır. Vakıfbank ikinci el taşıt kredisi başvurusu için buraya tıklayın.

Vakıfbank’ın sunduğu diğer bir avantajlı kredi ise SarıPanjur ev kredisidir. Bu kredi ile çok uzun vadeler, uygun faiz oranları ve ödeme seçenekleri ile yıllardır istediğiniz yuvaya kolaylıkla kavuşabilmektesiniz. Kredi almaya karar verdiyseniz, Vakıfbank SarıPanjur ev kredisi için buraya tıklayın.  

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir