Vakıfbank bireysel kredi hesaplama

Reklamlar


vakıfbank bireysel kredi hesaplama

Vakıfbank’tan bireysel kredi kullanarak ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulma imkanına sahipsiniz. Bireysel ihtiyaçlarınız her ne olursa olsun nakit gereksinimlerinizi 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranları ile karşılayabilirsiniz. Vakıfbank bireysel kredi hesaplama için buraya tıklayın.

Vakıfbank bireysel kredi özellikleri nelerdir?

Kredinizi aylık ve üç aylık dönemler halinde 36 ay vade imkanıyla kullanabilir, bununla birlikte değişken ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Kredi talebi yapan kişinin düzenli ve belirli bir geliri olmalıdır.

Kredi başvurusunda bulunan kişinin istihbarat bilgilerinin de olumlu olması şartı aranmaktadır.

Krediyi kullanacak olan kişi için kredi vadesi süresince hayat sigortası yapılmaktadır.

Banka ek olarak ipotek, araç rehni veya ilave kefil talebinde bulunabilir.

Taşıt kredisi kullanmak isteyen bireyler, fatura bedeli 50 bin TL’den fazla olan sıfır km araçlarda 50 bin TL’ye kadar olan kısım için %70, 50 bin TL’yi aşan kısmı için de %50’si oranında kredi kullanabilmektedirler. Aylık ve üç aylık dönem şeklinde veya değişken taksit seçenekleri ile ödeme yapabilirler. Kredi vadesi ise 48 aya kadar uygulanmaktadır.

İkinci el taşıt kredisi kullanmak isteyenler, en fazla 5 ve 8 yaşına kadar araçlar için kredi alabilmektedirler. 5 yaşındaki araçlarda vade en fazla 48 ay, 8 yaşındaki araçlarda vade en fazla 36 aya kadar uygulanmaktadır. Detaylı bilgi ve kredi hesaplama için buraya tıklayın.

Konut kredisi kullanmak isteyenler Vakıfbank’ın sunduğu uygun faiz oranları ve 120 aya varan vade seçenekleri ile diledikleri eve sahip olabilmektedirler. Tamamlanmamış konut inşaatlarınız için de uygun kredi seçenekleri sunan Vakıfbank’ın kredi hesaplama araçlarından yararlanarak size en uygun olan krediyi inceleme şansına sahipsiniz. Detaylı bilgi ve kredi hesaplama için buraya tıklayın.  

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir