Vakıfbank bireysel kredi

Reklamlar


vakıfbank bireysel kredi

Vakıfbank bireysel kredi diğer bankaların da uyguladığı, bireysel müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hazırlayıp sunduğu birçok kredi türünden biridir, her bankanın kendine özel bir ödeme şekli ve vade oranı bulunmaktadır. Bunların tamamı bireysel krediler olarak adlandırılmaktadır. Konut, taşıt, evlilik ve benzeri ihtiyaçlar için sunulan krediler her bankaya göre değişik faiz oranlarına sahiptir. Vakıfbank bireysel kredi kullanarak ihtiyaçlarınıza çözüm bulma imkanına sahip olabilirsiniz.

Vakıfbank bireysel kredi çeşitleri nelerdir?

Taksitli ihtiyaç kredisi

Taşıt kredisi

SarıPanjur ev kredisi

Kooperatif tamamlama kredisi

Taksitli ihtiyaç kredisi:

Vakıfbank eğitimden evliliğe, mobilyadan beyaz eşyaya bütün ihtiyaçlarınızda müşterilerinin nakit taleplerini bu kredi çerçevesinde karşılamaktadır.

Taksitli ihtiyaç kredisinde 36 aya varan vade uygulanmaktadır.

İstenirse aylık, üç aylık ve değişken taksitlerle geri ödenebilmektedir.

Bu kredi türünden ticari niteliğe sahip kişiler hariç, düzenli ve belirli bir geliri olan araştırması olumlu sonuçlanan kişiler, gösterecekleri teminat karşılığında  yararlanabilmektedir.

Taksitli ihtiyaç kredisi kullandırılan kişiye hayat sigortası da yapılmaktadır.

Taşıt kredisi:

Vakıfbank taşıt kredisini farklı başlıklar ve kampanyalar altında değişken faiz oranlarıyla kullanma imkanına sahipsiniz. Bunlar; Bayrama özel sıfır km taşıt kredisi kampanyası, ikinci el taşıt kredisi kampanyası, masrafsız sıfır km taşıt kredisi kampanyası, doğa dostu taşıt kredisi kampanyası ve vip taşıt kredisi kampanyası olarak sunulmaktadır.

Bayrama özel taşıt kredisi kampanyasından 48 aya kadar vadeler ve %1,11 faiz oranı ile yararlanabilirsiniz. vakıfbank bayrama özel taşıt kredisi başvuru ve detaylı bilgi için buraya tıklayın

İkinci el taşıt kredisi kampanyasından yine 48 aya kadar vadeler ve %1,15 faiz oranı ile faydalanmanız mümkündür. İkinci el taşıt kredisi kampanyasının özelliklerini kısaca aktarmak gerekirse;

8 yaşına kadar olan araçlarda 3-36 ay, en çok 5 yaşında olan araçlarda da 37-48 ay vade yapılmaktadır.

50 bin TL’den fazla kasko değerine sahip araçlarda, araç bedelinin 50 bin TL’lik kısmına %70, üzerinde kalan bölümüne %50 kredi kullandırılmaktadır.

Aylık, üç aylık ve değişken taksitlerle geri ödeme seçenekleri sunulan kredi 48 aya varan vadelerle kullanılabilmektedir.

Her kredide olduğu gibi istihbaratı olumlu olan, belirli ve düzenli gelire sahip kişiler kullanabilmektedir.

Krediyi alan kişiye hayat sigortası, araç için de kasko yapılmaktadır.

Kredili araca banka tarafından rehin konulmakta, gerekli görüldüğü durumlarda kefalet, ipotek ya da nakit teminat talebinde de bulunulabilmektedir.

Vakıfbank İkinci el taşıt kredisi başvuru ve detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Masrafsız sıfır km taşıt kredisi kampanyasından da 48 aya varan vade ve %1,15 faiz oranı ile yararlanabilmekte, otomobil sahibi olabilmektesiniz. Bu kampanya ile yine 50 bin TL’ye kadar olan kısım için %70 oranında, 50 bin TL’nin üzerindeki kısım için de %50 oranında kredi kullandırılmaktadır.

Doğa dostu taşıt kredisi kampanyasından ise %1,11 faiz oranı ve 48 aya kadar vade seçenekleri ile yararlanma imkanına sahipsiniz.

VİP taşıt kredisi kampanyasından ise Vakıfbank’ın sağladığı farklı faiz oranı ve avantajlar ile yararlanabilirsiniz.

Masrafsız sıfır km taşıt kredisi başvuru ve detaylı bilgi için buraya tıklayın

SarıPanjur ev kredisi:

Uzun yıllardan beridir hayalini kurduğunuz evinizde Vakıfbank’ın uzun vade imkanları ve en uygun faiz oranları ile oturmaya başlayabilirsiniz. En uygun SarıPanjur ev kredisi kampanya detayları için tıklayın.

Kooperatif tamamlama kredisi/Hızlı bitirme kredisi:

Vakıfbank, konut yapı kooperatiflerinin inşaatlarını sürdürmeleri ve çok daha hızlı bitirebilmeleri için kooperatif tamamlama kredisi/Hızlı bitirme kredisi adı altında çok özel bir kredi sunmaktadır. İnşaat yapımı süresince yalnızca aylık faizlerin ödendiği kredide, inşaat bitiminde kalan kredi borcu üyelere pay edilebilmektedir. Üyeler de paylarına düşen borcu Vakıfbank’tan alabilecekleri konut finansman kredisi ile ödeyebilmektedirler.

Krediyi kullanabilmek için kooperatif inşaatının geldiği seviye en az %40 olmak zorundadır.

Kooperatif inşaatının belediye sınırları içinde olması gerekmektedir.

İnşaat ruhsatının alınmış olması, gayrimenkullerin üzerinde rehin ve haciz işlemlerinin olmaması gerekmektedir.

Kooparatif tamamlama kredisi başvuru ve detaylı bilgi için buraya tıklayın

Kredili Bankomat – 7/24:

Vadeli mevduatınızda yeterince para olmasa da limitiniz dahilinde para çekme ikanına sahipsiniz.

Havale, EFT ve fatura ödeme işlemlerinizi yapabilir, ödeme talimatı vererek elektrik, su, telefon ve benzeri ödemelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Kredili Bankomat – 7/24 hakkında Detaylı bilgi için buraya tıklayın

Hızır 7/24:

Limitini kendinizin arttırabileceği, Kredili Bankomat 7/24 limitinizin olmaması durumunda da kredi kullanabileceğiniz acil ihtiyaçlarınızda başvurabileceğiniz bir kredi türüdür.

Hızır 7/24 Detaylı bilgi için tıklayın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir