Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Reklamlar


vakıfbank bireysel kredi-004

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları: İhtiyaç kredileri anlık acil nakit ihtiyaçları karşılayabilmek için bankalar tarafından sunulan kredi ürünleri arasında yer almaktadır. Bankaların finansal ihtiyaç kredisi faiz oranları Merkez Bankası tarafından değerlendirmeler sonucu belirlenmektedir. Merkez bankası tarafından belirlenen alt ve üst sınırlar aralığında bankalar rekabetçi piyasa koşullarına göre faiz oranlarını belirleyebilmektedir. Sizler için Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ve kredi koşullarını tüm detaylarıyla inceleme altına aldık. Birlikte inceleyelim;

Vakıfbank Bireysel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Kredi Türü: Bireysel ihtiyaç kredisi

Kredi Tutarı: 15.000 TL

Kredi Masrafı: 75 TL

Kredi Faiz Oranı: % 1.25

Kredinin Aylık Taksit Tutarı: 542.29 TL

Kredinin Toplam Geri Ödemesi: 19.597.44 TL

Not: Yukarıda yer alan Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları için bankanızdan oranları doğrulamadan hiç bir şekilde başvuru gerçekleştirmemelisiniz. Banka faiz oranları sürekli olarak güncellenebileceğinden yukarıda yazan oranlar anlık olarak değişime uğrayabilir.

En Fazla Ne Kadar Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kullanılabilir?

İhtiyaç kredileri genellikle Merkez Bankası tarafından belirlenen alt ve üst limitler göz önünde bulundurularak bankalar tarafından müşterilerine sunulabilmektedir. Kişilerin kredi notlarına bağlı olarak değişim gösterebilmekle birlikte Vakıfbank İhtiyaç Kredisi maksimum 50 bin TL olarak kullandırılabilmekle birlikte en fazla 36 ay vade ile sunulmaktadır..

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin İstenen Evraklar

* Tc Kimlik belgeniz ve fotokopileri.

* Gelir belgeniz.

* Emekliler için emekli maaş kartları veya bankalarından alacakları emekli maaşı gelir belgeleri.

* Öğrenciler için okullarından alacakları öğrenci belgeleri.

* Deneme sürecinde sigortasız çalışanlar için çalıştıkları firmalardan alacakları imzalı, kaşeli maaş bordroları.

* Sigortalı çalışanlar SGK’dan alacakları maaş bordrolarını eklemeli.

* İş sahipleri için kurumsal başvurular için son döneme ait vergi levhası eklenmeli.

* İkamet ettiğiniz adreslere ait son 3 aylık elektrik, doğalgaz ve su faturaları.

İhtiyaç Kredileri Hangi Amaçlarla Kullanılır?

* Eğitim Kredileri

* Evlilik Kredileri

* Alışveriş Kredileri

* Eşya ve Dekorasyon Kredileri

* Sağlık Kredileri

* Tatil Kredileri

Not: Yukarıda yer alan ihtiyaç kredisi kullanım alanların tüm nakit ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak kendinize uygun şekilde eklemeler gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisinin Onaylanması İçin Yapılması Gerekenler

Genellikle acil nakit ihtiyaçları için bireysel veya kurumsal ihtiyaç kredileri kullanmak üzere bankalara başvuru gerçekleştirebiliyoruz. Kredinizin kolay onay alması için yapmanız gerekenleri birlikte inceleyelim.

* Başvurunuz onaylanmayacak olursa 21 gün boyunca hiç bir başvuru gerçekleştirmeyin ve bu arada tüm borçlarınızı temizleyerek sicilinizi düzeltin.

* Kredi notu bankaların kredi kullandırma ihtimalinde çok önemli rol oynadığını unutmamalısınız. Buna göre tüm geçmiş borçlarınızı temizlemelisiniz. Ancak icralık borçlarınız bulunuyorsa bu borçlarınızı ödeseniz bile 6 ay boyunca tüm ödemelerinizi düzenli gerçekleştirmediğiniz sürece krediniz onaylanmayacaktır.

Uyarı: Yukarıda pek çok farklı açıdan inceleme altına almış olduğumuz Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ve kredi başvuru detaylarını tüm noktalarıyla inceledik. Eklemek istediğiniz her türlü soru, görüş, öneri ve ek bilgi için yorumlar bölümünden diğer okuyucularımız ile bize ulaşabilirsiniz.

Not: Tüm bankalar üzerinden ihtiyaç kredisine başvuru gerçekleştirirken aylık belgelendirebileceğiniz net gelirinizi doğru ve eksiksiz olarak bildirmek zorundasınız. Aksi halde bankalardan alacağınız yüksek kredileri öderken aksaklıklar yaşayabilirsiniz.

Geri ödemelerini gerçekleştiremediğiniz kredilere karşı bankalar hukuksal yollara başvurmakta ve buna bağlı olarak icra yoluyla alacaklarının tahsilini gerçekleştirmektedirler.

Not: Bu yazı en son 02.08.2016 Tarihinde güncellenmiştir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir