Vakıfbank kredi başvurusu

Reklamlar


vakıfbank kredi başvurusu

Vakıfbank kredi başvurusu nasıl yapılır, başvuru kanalları internet üzerinden ve sms ile vakıfbank kredi kullanmak çok kolay. Ülkemizin büyük ve önemli bankalarından biri olan Vakıfbank bir kamu bankası olarak hizmet vermektedir. Kredi pazarındaki büyük rekabet nedeniyle Vakıfbank, müşterisi olsun ya da olmasın uygun ve cazip kredi kampanyaları hazırlamaktadır. Vakıfbank kredi başvurusu yapacak olanlar bu kampanyalardan kendilerine en uygun olanını seçerek nakit finansmanlarını karşılayabilmektedirler.

Vakıfbank kredi başvurusu için banka şubesine şahsen gidebilir, dilerseniz SMS ve internet yöntemlerini de kullanabilirsiniz. Telefon aracılığı ile kredi başvurusu kabul etmeyen Vakıfbank, uygun faiz oranlı ve vadeli kredilerden yararlanmak isteyenler için ilk gidilecek adreslerin başında gelmektedir. Bankanın 0850 222 0 724 numaralı hattını aradığınızda yalnızca kredilerle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank kredi başvurusu yapmak isteyenler SMS ve internet üzerinden de kredi başvurusu yapabilmekteler demiştik. Bu başvuru yöntemlerini kısaca anlatmak gerekirse;

SMS ile kredi başvurusu yapmak:

Kredi almak isteyen herkes için çok kolay bir yöntem olan SMS, Vakıfbank’ın tüm müşterilerine sağladığı bir hizmettir. Cep telefonunuzdan “TIK” boşluk “ TC kimlik no” boşluk “Aylık net gelir” bilgilerini girmeniz ve 5724’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Vakıfbank, bu yolla kredi başvurusu yapanlara 5 dakika gibi kısa bir sürede kredi başvurusunun onaylanıp onaylanmadığı bilgisini yine kısa mesaj şeklinde bildirmektedir. Cep telefonunuza gelen kısa mesaj bir ön onay olup, bundan sonraki aşamada banka şubesine gitmeniz ve kredi işlemleri ile ilgili prosedürleri tamamlamanız istenecektir.

İnternet ile kredi başvurusu yapmak:

Vakıfbank kredi başvurularınızı dilerseniz internet üzerinden de yapabilmektesiniz. Bankanın resmi web sitesine girebilir, kredi başvuru formunu eksiksiz doldurarak gönderebilirsiniz. Başvuru formunda sizden istenen bilgileri hatasız olarak doldurmanız önemlidir. Başvuru sonrası yapılan inceleme ve değerlendirme sonucu cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilmektedir. Tarafınıza yollanan onay kodu ve istenen belgelerle birlikte en yakın Vakıfbank şubesine gitmeniz yeterlidir.

Türkiye’nin güçlü ve büyük bankalarından biri olan Vakıfbank, kredi başvurularında müşterilerinin işlemlerini hızlandırmak ve kredilerini çabuk alabilmelerini sağlamak amacıyla minimum seviyede prosedür uygulamakta, müşterisi olsun olmasın herkesi memnun etmektedir.

Vakıfbank kredi başvurusu yapmak için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir