Vakıfbank Kredi Hesaplama ve Başvuru

Reklamlar


vakıfbank-122

Vakıfbank Kredi Hesaplama ve BaşvuruVakıfbank sermayesi büyük olan devlet bankalarından bir tanesidir. Özellikle kredi ürünleri incelendiğinde çok avantajlı kredilerin sunulduğunu görmekteyiz. Sizlerle birlikte Vakıfbank kredi hesaplama ve başvuru yöntemlerini inceleyelim.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Kampanyanın Adı: Bahar Kredisi

Kredinin Türü: İhtiyaç Kredisi

Kredinin Geri Ödenme Vadesi: 36 Ay

Kredi Miktarı: 10.000 TL

Kredi Faiz Oranı: % 1.33

Kredinin Aylık Taksitleri: 369 TL

Kredinin Toplam Geri Ödemesi: 13.290 TL

 

Vakıfbank Konut Kredisi Başvurusu

Kredinin Türü: Vakıfbank Konut Kredisi

Kredi Miktarı: 120.000 TL

Kredinin Geri Ödenme Vadesi: 120 Ay

Kredi Faiz Oranı: % 1.11

Kredinin Aylık Taksitleri: 1.814 TL

Kredinin Toplam Masrafı: 1.400 TL

Kredinin Toplam Geri Ödemesi: 219.134 TL

 

Vakıfbank Taşıt Kredisi Başvurusu

Kredinin Türü: Vakıfbank Taşıt kredisi

Kredi Miktarı: 30.000 TL

Kredinin Geri Ödenme Vadesi: 24 Ay

Kredinin Toplam Masrafı: 150 TL

Kredi Faiz Oranı: % 1.45

Kredinin Aylık Taksitleri: 1.548 TL

Kredinin Toplam Geri Ödemesi: 37.140 TL

 

Vakıfbank Kredi Başvurusu İçin İstenen Evraklar

* TC KİMLİK BELGENİZ ve 2 Adet fotokopisi.

* Gelir Dairesi Başkanlığından alacağınız gelir belgeniz.

* Sigortalı olarak bir işletmede çalışıyorsanız maaş bordronuz, sigortanız henüz bulunmuyor ise çalıştığınız işletmeden kaşeli ve imzalı maaş dilekçeniz.

* Eğer emekli iseniz maaş kartınız ve bankanızın emekliliğinize dair isteyeceği belge.

* Faiz veya kira geliriniz bulunuyor ise bu gelirlerinize ait kira sözleşmeler veya faiz belgeleriniz.

* Üzerinize ev veya araç gibi değerler bulunuyor ise, bunlara ait tapu veya ruhsatların fotokopileri. Ancak bu mülklerinizi ipotek etmek istemiyorsanız bunu kesinlikle başvuru sırasında bildirmelisiniz.

 

Vakıfbank Kredi Başvuruları

Vakıfbank teknolojinin gelişmesiyle birlikte pek çok farklı şekilde kredi başvurusu kabul etmektedir. Bunlar cepten, telefon ile, internetten ve şubeden yapılan başvurular olarak gerçekleştirilebiliyor. Bunları detaylı olarak birlikte inceleyelim.

 

Vakıfbank Cepten Kredi Başvurusu

Tüm Gsm operatörlerinden 24 saat boyunca kolaylıkla yapılan başvurular ile 24 saat boyunca kredi başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne TIK (boşluk) TC KİMLİK NO (boşluk) AYLIK NET GELİRİNİZİ yazarak 5724’e gönderiyorsunuz.

Kredi cevabınız en kısa süre içerisinde telefonunuza bildiriliyor. Ortlaama 5 dakika içerisinde başvurunuzun değerlendirilmesi mesajla iletilecektir.

 

Vakıfbank Telefonla Kredi Başvurusu

Ülkemizin her yerinden ücretsiz olarak arayabileceğiniz 0850 222 0 724 no’lu telefon üzerinden kolaylıkla kredi başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bunun için Vakıfbank kredi hesaplama ve başvuru işlemlerini telefon üzerinden müşteri temsilcinize bağlanarak kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz. Müşteri temsilciniz size sormuş olduğu sorular ile ön kredi başvurunuzu alacak, kredi ön başvurunuzun onaylanması durumunda en kıs süre içerisinde telefonunuz üzerinden bilgilendirilerek en yakın Vakıfbank şubesine davet ediliyorsunuz.

 

Vakıfbank İnternetten Kredi Başvurusu

Vakıfbank resmi web sitesi üzerinden bulacağınız kredi başvuru formları ile kolaylıkla dilediğiniz kredi ürününe online olarak başvuru gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun için Vakıfbank sitesini ziyaret ederek kredi başvuruları sekmesinden iki aşamalı bir formu doldurmak yeterli oluyor.

Formda yer alan bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmasının ardından en kısa süre içerisinde kredinizin başvurusu değerlendirilerek telefon ile bilgilendiriliyorsunuz.

 

Vakıfbank Şubeden Kredi Başvurusu

Vakıfbank şubelerini ziyaret ederek bireysel krediler bölümünden temin edeceğiniz başvuru formları ile dilediğiniz kredi ürününe kolaylıkla başvuru gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bireysel krediler bölümünden ilgili memur ile irtibata geçerek kolaylıkla başvuru formunu ediniyorsunuz, burada en büyük avantajınız yanlış doldurduğunuz veya anlamadığınız bir nokta olursa banka memurunun yadımını alabiliyor olmanız.

 

Uyarı: Vakıfbank Kredi Hesaplama ve Başvuru formunun çok iyi analiz edilerek en doğru bilgiler ile doldurulması çok önemlidir. Özellikle gelirinizi olduğundan yüksek göstermek kredi geri ödemelerinizin ödeyemeyeceğiniz oranda yüksek olmasına neden olacaktır. Hal böyle olunca zamanında ödenemeyen krediler bankaların icra bölümlerine nakil edilir ve faiz giderleri ile avukat masraflarının da eklenmesi ile çok yüksek miktarlara ulaşabilir. Bu nedenle sadece aylık net geliriniz ile ödeyebileceğiniz oranda kredi başvurularında bulunmalısınız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir