Vakıfbank kredi kartı başvurusu

Reklamlar


vakıfbank kredi kartı başvurusu

Vakıfbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, Vakıfbank online kredi kartı başvuru kanlları ve daha fazlası, işte detaylar. Türkiye’nin önde gelen kamu bankalarından biri olan Vakıfbank, Worldcard’tan Taraftar Kart’a kadar geniş bir yelpazede size özel kredi kartları sunmakta, birbirinden avantajlı kampanyalar ve fırsatlardan yararlanma imkanı sağlamaktadır.

Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler telefon ve internet ile başvuru yapabilme şansına sahipler. Vakıfbank’ın ana kredi kartı olan Worldcard, World üye işyerlerinde Worldpuan kazandırmakta, taksitli alışveriş keyfini yaşama şansı sunmaktadır. Worldcard’ınız ile peşin alışverişlerinizde taksitlendirme yapabildiğiniz “peşine taksit”, “sözünle kazan” uygulaması ile harcama sözünüz için peşin indirimi, “nakite taksit” uygulaması ile de dokuz aya varan taksitlendirme olanaklarından faydalanabilmektesiniz. Yaptığınız alışverişlerinizde temassız ödeme özelliği ile de hızlı ve kolay ödeme yapma imkanına sahipsiniz.

Vakıfbank, ihtiyaçlarınıza yönelik pek çok değişik ürün seçeneği sunmakta ve farklı özellikler ekleyerek kredi kartı ile alışverişlerinizde göz kamaştırmaya devam etmektedir. Vakıfbank kredi kartı başvurularınızı yaparken de dilerseniz banka şubesine giderek, dilerseniz telefon ve interneti de kullanabilmektesiniz.

Vakıfbank Telefon ile kredi kartı başvurusu yapmak:

Vakıfbank’ın sizler için sunduğu kredi kartı seçeneklerinden herhangi birine telefon ile de başvuru yapabilirsiniz. Bunun için; 444 0 724 no’lu telefon numarasını aramanız ve kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Telefonda sizden talep edilen bilgileri vermeniz başvurunuzu tamamlamanız için yeterli olacaktır.

Vakıfbank İnternet ile kredi kartı başvurusu yapmak:

Vakıfbank kredi kartı başvurularınızda internetten de faydalanabilirsiniz. Bankanın resmi web sitesine girdiğinizde kredi kartları bölümünden hemen başvur butonuna tıklamanız, çıkan başvuru sayfasındaki bilgileri eksiksiz doldurmanız yeterli olacaktır. Kredi kartı başvurularınızın onaylanıp onaylanmadığı ile ilgili onayınız kısa süre içinde tarafınıza bildirilmektedir.

Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmak için burayı tıklayın.   

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

One Response

  1. admin

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir