Vakıfbank Like Card kredi kartı başvuru ve inceleme

Reklamlar


Vakıfbank Like Card kredi kartı ( inceleme )

Vakıfbank Like Card kredi kartı başvuru ve inceleme: Vakıfbank’ın hazırladığı Like Card, tam olarak müşterilerinin ihtiyaçları baz alınarak sunulan bir kredi kartıdır. Like Card ile dünya genelinde alışverişlerinizi yapabilmekte, bu sırada da özel avantajlardan yararlanabilmektesiniz. Ayrıca bu kart ile yapacağınız alışverişlerde çekilişe katılma hakkı kazanarak birbirinden güzel hediyelere ulaşma şansına sahip olabilmektesiniz.

Like Card ile World özelliklerinin tümünden faydalanabilir, yapacağınız harcamalarınız karşılığında WorldPuan kazanabilirsiniz. Kazandığınız WorldPuan’larınızı para yerine kullanarak 250 binden fazla üye işyerinden bedava alışveriş keyfi yaşayabilir, diğer tüm alışverişlerinizde de taksitlendirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Vakıfbank Like Card özellikleri nelerdir?

Vakıfbank, Like Card kredi kartlarında WorldPuan kazanma imkanının yanı sıra LikePuan kazanma imkanı da sunmaktadır. Like Card kredi kartı ile yapılacak olan her 1 TL’lik alışveriş karşılığında 1 LikePuan kazanmaktasınız. Ayrıca WorldPaun biriktirmeye de devam edebilmektesiniz. LikePuan’larınızla hediye çekilişlerine katılabilmektesiniz.

Kampus Kart’ınız varsa Like Card olarak kullanabilir ve özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Kartınızla yapacağınız harcamalarınızda WorldPuan’larınıza ilaveten LikePuan kazanacaksınız.

Like Card ile yapılacak olan her 75 TL tutarındaki online alışverişlerde %10 WorldPuan kazanma imkanı sağlanmaktadır. Başarılı bir öğrenciyseniz ve puan ortalamanız yüksek olursa, transkript belgesini Vakıfbank’a gönderdiğinizde 2 bin – 10 bin LikePuan hediye kazanabilirsiniz.

MilPlus seyahat programı aracılığıyla, yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizden elde ettiğiniz WorldPuanlarınızı World üye işyerlerinden ve MilPlus ile de uçak ve otobüs bileti alabilirsiniz. Bununla birlikte otel ve tur rezervasyonları da yaptırabilmektesiniz. Peşin alışverişlerinizde Peşine Taksit kampanyası da bulunmaktadır. Peşin alışverişlerinizde tek bir telefon ederek 9 aya kadar taksitlendirme yapabilirsiniz. Bütün bu özelliklere ek olarak hesap ekstrenizi e-ekstre’ye dönüştürürseniz yıllık 12 TL tutarındaki kart ücretini de ödemiyorsunuz.

Vakıfbank Like Card başvurusu nasıl yapılır?

Like Card başvurusu için Vakıfbank internet sitesindeki başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. İnternet üzerinden yapacağınız başvurularda, başvurunun ardından belgeQvakifbank.com.tr e-posta adresine konu bölümüne T.C. kimlik no’nuzu yazıp öğrenci belgenizi de yollamanız gerekiyor. Başvuru formunda Like Card seçeneğini işaretlemeyi de unutmamanız gerektiğini hatırlatalım.

Vakıfbank Like Card sahibi olarak tüm World özelliklerinden faydalanabildiğiniz gibi Like Card’ın da sunduğu diğer fırsatları yakalama şansına da kavuşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir