Vakıfbank Müşteri Hizmetleri ve Yapılan İşlemler

Reklamlar


vakıfbank müşteri hizmetleri

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri ve Yapılan İşlemler: Türkiye içerisinde tüm vakıfları bünyesinde ortak olarak toplayan ve tüketicilerine hizmet veren Vakıflar Bankası, son yıllarda oldukça yükselişte olan ve aynı zamanda güvenilir bankacılık anlayışıyla müşterilerinin ilk tercih ettiği bankalar arasındadır. Geçmişten günümüze başarılı bir şekilde gelen bu banka her geçen gün sermayesini arttırmakta birlikte müşteri kitlesini hızlı bir şekilde büyütmektedir.

Türkiye içinde 900’ün üzerinde şube ve ATM’si olan Vakıfbank’ın yurtdışında da pek çok temsilciliği bulunmaktadır. Muhteşem hizmetiyle hem şube de hem de telefon ve internet bankacılığı sayesinde müşterilerine eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Vakıfbank’ın hafta içi mesai bitiminden sonra ve hafta sonu gibi resmi tatil olan zamanlarda 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?

Vakıfbank telefon bankacılığını kullanarak günün her saati müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bağlanarak, vatandaşlık numaranızı ve hesap bilgilerinizi vererek işlemlerinizin kolay bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Peki, müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

Vakıfbank müşteri hizmetlerine bağlanmak için iki numara mevcut… 444 0 724 ya da 0850 222 07 24 numaralarını arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Eğer müşteri hizmetleri telefonunuza bakmıyorsa kısa bir süre içerisinde size geri dönüş yapacaktır.

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak Ücretli Midir?

Müşteri hizmetlerini sabit numaradan arıyorsanız şehir içi görüşme ücretleri geçerlidir. Fakat cep telefonu operatörünüz üzerinden bağlanıyorsanız, operatörünüzün belirlediği tarifeler geçerli olacaktır.

Telefon Bankacılığına Nasıl Başvuru Yapılır?

Öncelikle telefon bankacılığı hizmetinden yararlanmak için birkaç sözleşme imzalamanız gerekmektedir. En yakın Vakıfbank şubesine giderek bireysel ürün ve hizmet paket sözleşmesini imzalayın.

Fakat şubeye gidecek zamanınız yoksa 0850 222 0 724 nolu hattı arayarak telefon bankacılığı işleminizi aktive etmek için kredi kartı veya bankomat kartınızın herhangi birinin şifresini müşteri hizmetlerine söylemeniz yeterli olacaktır.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Yardımıyla Hangi İşlemler Yapılır?

Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayıp, vatandaşlık numaranızı ve hesap numaranızı verdikten sonra kredi ve kredi kartı işlemleri, hesap işlemleri, para transferi, şifre işlemleri, fatura ödemeleri, yatırım işlemleri, döviz işlemleri ve internet teknik yardımı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışından Müşteri Hizmetlerini Nasıl Arayabilirim?              

Vakıfbank şubesini yurtdışından aramak istiyorsanız 0090 ve şehir alan kodunu ekledikten sonra müşteri hizmetlerinin telefon numarasına bağlanabilirsiniz. Eğer yurtdışından çağrı merkezine bağlanmak istiyorsanız 0090 850 222 0724 nolu telefonu tuşlayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerine Bağlanmanın Avantajları Nelerdir?

Telefon bankacılığı aracılığıyla müşteri hizmetlerine bağlanmanın en güzel yanı şüphesiz zaman ve mekân kısıtlaması olmamasıdır. Şubeye gidip, sıra bekleyeceğinize evinizden, işyerinizden tek bir tuş yardımıyla müşteri hizmetlerine bağlanıp, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerini Kimler Arayabilir?

Vakıfbank’ın müşterisiyseniz 0850 222 0724 nolu hattı arayarak kredi kartı işlemleri, vadesiz hesap işlemleri, para transferi, şifre işlemleri, fatura ödeme talimatları, döviz işlemleri ve şikâyetleriniz için müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Fakat ben Vakıfbank müşterisi değilim ve çağrı merkezine bağlanarak bilgi almak istiyorum diyorsanız yine aynı numarayı arayarak, ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Ne Zaman Aramalıyım?

Vakıfbank müşteri hizmetlerini günün her saati, zaman ve gün fark etmeksizin arayabilirsiniz. Özellikle mesai saatlerinde şubeye yetişemediyseniz müşteri hizmetlerini arayarak yapmanız gereken işleri halledebilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri İle Yapılan Bankacılık İşlemlerinden Ücret Alınıyor Mu?

Vakıfbank müşteri hizmetleri ile yapılan havale ve EFT işlemlerinden sabit ücret alınmakla birlikte swift (yurt dışına para gönderimi) işlemlerinde de hem masrafları karşılamak hem de banka işlem ücreti olarak sizden para talep edilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir