Vakıfbank Worldcard kredi kartı başvuru ve inceleme

Reklamlar


Vakıfbank Worldcard kredi kartı ( inceleme )

Vakıfbank Worldcard kredi kartı başvuru ve inceleme: Vakıfbank Worldcard kredi kartınızla tüm dünyada yapacağınız harcamalardan WorldPuan kazanabilmektesiniz. Biriken WorlPuan’larınızı para yerine alışverişlerde kullanabilir bedava alışverişin keyfini sürebilirsiniz.

Vakıfbank worldcard kredi kartı özellikleri

Vakıfbank Worldcard kredi kartı ile 250 binden fazla üye işyerinde taksitli alışveriş yapabilir ve yüklü miktarlarda WorldPuan kazanabilirsiniz.

Yurtiçi veya yurtdışında Visa ve MasterCard logosunu gördünüz tüm yerlerde Worldcard kredi kartınızı kullanabilir ve WorldPuan kazanabilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerde World ve Vakıfbank üye işyerlerini tercih ettiğinizde de çok daha fazla WorldPuan kazanma imkanına sahip olabilmektesiniz. World ve Vakıfbank üye işyerlerinde hangi oranlarda WorldPuan kazanacağınızı mağazalardaki panolardan görebilirsiniz. Kredi kartınızla yapacağınız harcamalarınızda biriktirdiğiniz WorldPuan’lar, Vakıfbank ve World üye işyerlerinde para yerine geçmekte ve bedava alışveriş yapabilmektesiniz. Worldcard kredi kartınızla kazandığınız her 2 WorldPuan 1 kuruş değerinde olup, 10 TL’lik bir ürünü 2 bin WorldPuan karşılığında alabilmektesiniz.  Ürünü aldıktan sonra ödeme için kasaya geldiğinizde ödemenizi WorldPuan’larınızla yapmak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.

Ne kadar WorldPuan’ınız olduğunu;

Kredi kartı hesap özetinizden,

İnternet bankacılığından,

444 0 724 telefon bankacılığından,

Bankomat ve parabankomatlarından ve

Alışveriş sonrası aldığınız satış belgesinden öğrenme imkanına sahipsiniz.

Kredi kartınızla yaptığınız alışverişlerin karşılığında aldığınız satış belgesinde biriktirmiş olduğunuz worldPuan’larınızı görebilirsiniz. Her ay tarafınıza düzenli bir şekilde gönderilen hesap ekstrenizde biriktirdiğiniz puanlarınızı rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank Worldcard kredi kartı ile üye işyerlerindeki temassız okuyucular aracılığıyla 50 TL ve altındaki harcamalarınızda temassız ödeme yapabilmektesiniz.

Vakıfbank Worldcard başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank Worldcard başvurusu için bankanın resmi internet sitesine girebilir, buradaki başvuru formunu doldurarak kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz. Worldcard kredi kartı başvurularınızı internet üzerinden yapabildiğiniz gibi, Vakıfbank şubelerinden şahsen veya telefon bankacılığını kullanarak da yapabilmektesiniz.

Worldcard başvurusu sırasında sizden istenen bilgileri başvuru formuna hatasız bir şekilde yazmanız ve göndermeniz gerekmektedir. Onaylanma sürecinde tarafınıza kısa mesaj yoluyla bilgi iletilecektir. Kredi kartınızı aldığınızda alışverişlerinizde WorldPuan toplama başlayabilir, üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde taksit yaptırabilir, biriktirdiğiniz puanlarınızla bedava alışveriş imkanından faydalanabilirsiniz.  Hiç zaman kaybetmeden hemen Vakıfbank Worldcard kredi kartı başvurunuzu yapın, World’un müşterilerine sağladığı ayrıcalıklardan ve avantajlardan yararlanmaya başlayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir