Wings Card Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Reklamlar


wings card

Wings Card Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri: Wings Card Akbank tarafından piyasaya sunulmuş olan bir kredi kartı ürünüdür ve uçuş kartı olarak adlandırılan mil puanlar kazandırarak, harcamalarınızın karşılığında kazanmış olduğunuz puanlar ile ücretsiz uçak bileti sunmaktadır. Wings Card kredi kartı başvurusu ve özellikleri incelendiğinde uçuş kartları arasında en kapsamlı özelliklere ve niteliklere sahip olduğunu görmekteyiz. Detayları birlikte inceleyelim; Öncelikle Wings Card başvuru detayları ile başlayalım.

Wings Card Kredi Kartı Başvurusunda İstenen Evraklar

* TC Nüfus cüzdanınız ve fotokopisi.

* Gelir idaresi başkanlığından alınacak olan gelir belgesi.

* Sigortadan alınacak olan maaş bordrosu. Çalıştığınız işletmenin muhasebesinden de alabilirsiniz.

* Sigortanız bulunmuyor ancak bir işte çalışıyorsanız çalıştığınız işletmeden alacağınız imzalı kaşeli ve üzerinde net maaşınızın yazılı olduğu maaş dilekçesi.

* Öğrenciler için öğrenci belgesi ve okul kimlik kartları ile fotokopileri.

* Emekliler için emekli maaşlarını aldıkları bankalardan alınacak belgeler.

* Serbest meslek sahibi olan tacirler son döneme ait vergi levhalarını muhasebelerinden alarak eklemelidir.

* Son olarak ikamet adresinize ait su, doğalgaz ve elektrik faturaları.

Şubeden Wings Card Kredi Kartı Başvurusu

Size en yakın Akbank şubesini ziyaret ederek buradan krediler bölümünden Wings Card başvuru formu istiyorsunuz. Ardından formu eksiksiz ve tam bir şekilde doldurarak banka memuruna teslim ediyorsunuz.

* Ardından banka memuru formun eksiksiz doldurulup doldurulmadığını kontrol ederek eksik kalan yerler için size uyarılarda bulunarak formun sorunsuz şekilde doldurulmasını sağlıyor.

* Bu bilgiler bankanın genel merkezine gönderilerek kredi kartı talebiniz iletiliyor ve en kısa süre içerisinde sisteme kayıtlı olan cep telefonunuz ile bilgilendirilerek kredi kartınızın değerlendirmesi iletiliyor.

(Hem bireysel hem de kurumsal işlemlerde şubeden yaptığınız başvuru ve başvuru değerlendirmeleri hakkında banka memurunu zaman kaybı olmaması için uyararak bilgi vermelisiniz.)

İnternetten Wings Card Kredi Kartı Başvurusu

Wing card prestijli bir kredi kartıdır ve kendine özel web sitesi üzerinden hem başvuruda bulunabilir hem de başvurunuzun değerlendirme aşaması ile ilgili detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

* Bireysel kredi kartı başvurularında Wings Card resmi web sitesi üzerinden TC kimlik no ve sisteme başvuru sırasında belirttiğiniz cep telefonu numaranı ile giriş yapıyorsunuz, ardından cep telefonunuza kısa bir onay numarası geliyor. Bu numarayı sisteme girdikten sonra kredi kartı ana sayfanıza bağlanmanız mümkün, buradan kartınızın onaylanıp onaylanmadığını görebileceksiniz.

* Kurumsal işlemlerde ise şirketinizin vergi numarası ve şirket yetkilisinin cep telefonu numarasını girerek aynı şekilde başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Wings Card Özellikleri

* Wings card’ın en önemli özelliği bir uçuş kartı olmasıdır ve bu sayede gerçekleştirmiş olduğunuz her alışveriş işleminde mil puan kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz bu mil puanlarla bedava uçak bileti alma şansına sahip oluyorsunuz.

* Bunun yanı sıra büyük şehirlerde yer alan hava limanları içerisinde yer alan Wings Card özel merkezlerinde dilediğiniz gibi açık büfe hizmetinden yararlanarak hem yerli ve yabancı içkileri tüketebiliyor, hem de dilediğiniz gibi açık büfe yiyeceklerden yiyebiliyorsunuz. (Özellikle uçağınızın kalkmasına 2 saat önce gelirseniz çok hoş bir deneyim yaşayacağınıza eminiz.)

* Son olarak pek çok üye işyeri bulunan Wings Card ile yapacağınız alışverişleri neredeyse tüm markalarda taksitlendirme şansınız oluyor. Ayrıca gerçekleştirdiğiniz tek çekim ödemeleri daha sonra taksitlendirmeniz için kampanyalar sunuluyor.

Not: Wings Card kredi kartı başvurusu ve özellikleri ile ilgili detaylı bilgileri yukarıda inceledik, ancak yine de kafanıza takılan sorular bulunuyor ise yorumlar kısmından bizimle paylaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Wings Card ve diğer tüm bankaların kredi kartlarına başvuru gerçekleştirirken tamamen doğru ve eksiksiz bilgiler vermelisiniz. Örnek vermek gerekirse aylık net gelirinizi yüksek göstererek yüksek limitli olarak alacağınız kredi kartları avantajları ile kullanıldığı sürece size çok yardımcı kredi ürünleridir, ancak ödeyemeyeceğiniz oranda fazla harcama gerçekleştirecek olursanız bankalar tarafından alacaklar hukuksal yollarla icra yoluyla tahsil edilecektir.

Bu nedenle sadece aylık gelirinizin yarısını geçmeyecek oranda harcama gerçekleştirmeli ve kredi kartlarını bütçenize bir yardımcı olarak kullanmalısınız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir