Yapı Kredi Adios Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Reklamlar


adios kredi kartı-45

Yapı Kredi Adios Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri: Yapı Kredi bankası büyük sermayeli ve en çok müşteri portföyüne sahip olan bankalardan bir tanesidir. Bu nedenlere bağlı olarak pek çok farklı kullanım alanı için kredi kartı ürünleri bulunmaktadır. Özellikle Adios kredi kartı incelendiğinde seyahatler için pek çok farklı kampanya ve ayrıcalığın sunulduğunu görmekteyiz. Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde uçak biletleri, hotel masrafları ve yeme içme gibi pek çok gezi giderinizi Yapı Kredi Adios kredi kartı ile karşılayarak büyük oranda avantajlı harcamalar gerçekleştirerek puanlar biriktirebilirsiniz.

Pek çok farklı mecra üzerinden incelemelerini gerçekleştirmiş olduğumuz Yapı Kredi Adios kredi kartı başvurusu ve özellikleri ile ilgili detaylı araştırmaları birlikte gerçekleştirelim;

Yapı Kredi Adios Kredi Kartı Başvurusunda İstenen Evraklar

* Tc Nüfus cüzdanı fotokopisi ve aslı.

* Gelir belgeniz.

* Sigortalı olarak çalışmıyorsanız çalıştığınız işletmeden alacağınız imzalı ve kaşeli maaş dilekçesi. (Üzerinde aylık olarak elinize geçen net gelirin belirtilmiş olması gerekmektedir. Genellikle işletmelerde deneme sürecinde çalışmakta olan bireylerin kredi kartı başvurusu sırasında kullandığı gelir belgesidir.)

* Sigortalı olarak çalışıyorsanız SGK’dan alacağınız maaş bordronuz.

* Emekli bireylerin emekli maaş kartları veya emekli maaşlarını almış oldukları bankalardan alacakları maaş belgeleri.

* Öğrenciler ise eğitim kurumlarından alacakları öğrenci belgelerini eklemektedir.

* İkamet ettiğiniz adrese ait son 3 aylık elektrik, su ve doğalgaz faturaları.

İnternetten Yapı Kredi Adios Kredi Kartı Başvurusu

İnternet her alanda yaşamımızı kolaylaştırdı ancak, en çok bankacılık sektöründe yaşanan teknolojik gelişmelere bağlı olarak şubelere gitmeden tüm bankacılık işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyoruz. Günümüz şartlarında bankaların sunmuş oldukları çok yaygın kredi ürünleri ve kredi kartı ürünleri bulunduğu için bu ürünler ile ilgili en çok bilgi alabileceğimiz alanlar internettir. Bu nedenle internetten kolaylıkla tüm özellikleri ve avantajları ile faiz oranlarını öğrenmiş olduğumuz kredi ürünlerinin başvurularını da kolaylıkla internet üzerinden gerçekleştirebiliyoruz.

* İnternetten Yapı Kredi Adios kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilmek için Adioscard.com adresini ziyaret ederek kredi kartı başvurunuzu buradan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

* İki aşamalı olarak sunulan Adios kredi kartı başvuru formunda sizden istenen bilgilerin eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurulması kredi kartınızın onaylanabilmesi için çok önemlidir.

* Genellikle internetten gerçekleşen başvurular 1 iş günü içerisinde değerlendirilerek sonuçları bildirilmektedir.

Şubeden Yapı Kredi Adios Kredi Kartı Başvurusu

Banka şubelerinden gerçekleştirilen bankacılık işlemleri en geleneksel yöntemdir. Genellikle belirli bir yaşın üzerinde olan bireyler genellikle internet veya telefon bankacılığını kullanmayı tercih etmezler, bunun yerine bankacılık işlemlerinin şubelerden gerçekleştirilmesi en güvenli yöntem olarak görülür. Ancak teknolojinin gelişmesiyle birlikte günümüzde internet ve telefon bankacılığı şubelerden gerçekleşen işlemlere oranla daha güvenli olarak gösteriliyor.

* Şubeden gerçekleştireceğiniz Yapı Kredi Adios kredi kartı başvurusu için size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek buradan gerekli başvuru formlarını eksiksiz şekilde doldurarak başvurunuzu tamamlıyorsunuz.

* Sizden istenen bilgilerin eksiksiz şekilde doldurulması kredi kartınızın onaylanabilmesi için çok önemlidir. Banka memuru form üzerinden belirtmiş olduğunuz bilgileri sisteme girer ve başvurunuzu tamamlamış olursunuz.

* Şubelerden gerçekleşen Yapı Kredi Adios kredi kartı başvurusu ortalama olarak 1 iş günü içerisinde sistem tarafından değerlendirilerek açıklanmaktadır.

Yapı Kredi Adios Kredi Kartı Özellikleri

* Yapı Kredi Adios kredi kartı genellikle yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde çok önemli avantajlar ve   kolaylıklar sağlayan bir kredi kartıdır. Özellikle yurt dışı ve yurt içinde uçak biletleri, oteller, cafe, restaurant gibi tüm harcamalarınızda kampanyalar, ayrıcalıklar ve ekstra puanlar kazanabiliyorsunuz.

* Tüm bunlara ek olarak gerçekleştirdiğiniz alışverişlerde kazandığınız puanları kolaylıkla üye iş yerlerinde harcayabiliyorsunuz.

* Nakit avanslar çekerek bu nakit avansları taksitli olarak geri ödeyebiliyorsunuz.

* Aylık sabit giderleriniz için ödeme talimatı vererek kolaylıkla tüm ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uyarı: İncelemelerini gerçekleştirmiş olduğumuz Yapı Kredi Adios kredi kartı başvurusu ve özellikleri ile ilgili detayları sizlere sunduk. Burada yer alan bilgilere eklemek istediğiniz detaylar bulunuyor ise yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

Not: Kredi kartı ürünlerinin amacına uygun ve bütçenize uygun şekilde kullanılması çok önemlidir. Özellikle bütçenizi aşan ve ödeyemeyeceğiniz harcamalar gerçekleştirecek olursanız bankaların tahsil edemedikleri borçlara karşılık hukuksal yollara başvurduklarını ve icra yoluyla alacaklarının tahsilini gerçekleştirdiklerini unutmamalısınız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir