Yapı kredi bankacılık hizmetleri

Reklamlar


yapı kredi bankacılık hizmetleri

Yapı kredi bankacılık hizmetleri: Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Yapı Kredi Bankası, kurulduğu günden bugüne gerçekleştirdiği ilkler ve çalışmalarla bankacılık hizmetleri bakımından oldukça yenilikçi bir banka olmuştur. Yazımızda Yapı Kredi bankacılık hizmetleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Yapı Kredi bankacılık hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi için burayı tıklayın. 

Yapı kredi Bireysel bankacılık:

Yapı Kredi bireysel bankacılık hizmetleri ile ihtiyaç kredilerinden, esnek hesap avantajlarından, internet/mobil şubeden ve otomatik fatura talimatları gibi hizmetlerden yararlanma imkanına sahipsiniz. İhtiyaçlarını ertelemek istemeyenler uygun faiz oranları ve ödeme seçenekleri ile bireysel ihtiyaç kredilerinden yararlanabilir, hesapta para olmasa da esnek hesap sayesinde kredi limiti dahilinde nakit gereksinimlerini karşılayabilirler. İnternet(mobil şube ile de 7/24 her türlü bireysel bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilir, dilerseniz fatura ödemelerini tek bir talimatla yerine getirebilirler.

Yapı kredi Platinum bankacılık:

Yapı Kredi, bu hizmet sayesinde yalnızca finansal anlamda değil yaşantınızın her alanında sizlerin yanında. Platinum bankacılık hizmetlerinden yararlanan müşteriler birikimlerini Yapı Kredi’nin profesyonel portföy yönetmenlerinin tavsiyeleriyle yönetme şansına sahipler. Hesabında 50 bin TL birikimi bulunan, belirli bir meblağın üzerinde taşıt ve de ev kredisi kullanmış olan Yapı Kredi müşterileri Platinum bankacılık müşterisi olabilmektedirler.

Platinum bankacılık hizmetleri ile seyahat planlamalarınız, beslenme ve diyet programlarınız, nerelerde yemek yiyebileceğiniz gibi özel gereksinimleriniz için tasarlanmış olan ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca özel danışmanlık hizmetleri ve değişik sektörlerde alabileceğiniz indirim fırsatları ile de kendinizi ayrıcalıklı hissedebilirsiniz. Özel platinum yatırım fonu ile müşterilerine tahvil, bono, değerli maden, döviz, hisse senedi ve diğer yatırım araçlarından orta ve uzun vadede kazanç elde etmeniz sağlanmaktadır. Platinum bankacılık hizmetlerinden faydalanan müşterilerine günlük piyasa yorumları da sunan Yapı Kredi, doktor ve diş hekimleri için hem bireysel hem de ticari olarak ayrıcalıklar sağlamaktadır.

Yapı kredi Özel bankacılık:

Yapı Kredi, normal şubelerden ayrı olarak işleyen özel bankacılık merkezlerinde müşterilerine özel olarak tahsis edilmiş portföy yöneticileri ile her türlü bankacılık işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Müşterilerinin hedefleri doğrultusunda oldukça geniş yatırım seçenekleriyle, yalnızca özel bankacılık müşterilerine hazırlanmış olan danışmanlık hizmetlerinden de yararlanabilmektedirler.

Yapı kredi KOBİ bankacılığı:

Yapı Kredi KOBİ’lere özel hizmet ve uygulamaları ile bankacılık hizmetlerinde ayrıcalık yaratıyor. KOBİ’ler için özel olarak tasarlanan kampanyalar, krediler, ticari kartlar, üye işyeri hizmetleri, tarım kredileri ve KOBİ bankacılığı paketleri ile küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin her türlü finansman ihtiyaçlarına, uygun kredi seçenekleri ile yıl boyunca önemli katkılar sağlamaktadır.

Yapı kredi Kurumsal bankacılık:

Yapı Kredi bankası, kurumsal bankacılık hizmetleri ile her türlü bankacılık gereksinimlerinize çok yönlü ve proje bazında detaylı çözümler üretmekte, sizlerin finansal yönden çözüm ortağınız olmaktadır. Bu ayrıcalıklardan Koç Grubu, Ünicredit ve Yapı Kredi’nin sahip olduğu güç, saygınlık ve birikimleri sayesinde faydalanabilmektesiniz.

Yapı kredi Ticari bankacılık:

Yine aynı şekilde Yapı Kredi, Koç grubu ve ünicredit’in gücü, birikimi ve saygınlığı çerçevesinde bankacılık alanında ayrıcalıklı olabilirsiniz. Bankacılık ihtiyaçlarınızdan çözüm odaklı ve proje bazlı bir şekilde finansal destek alabilir, Yapı Kredi ile iş ortağı şeklinde çalışabilirsiniz.

Yapı Kredi bankacılık hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi için burayı tıklayın. 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir