Yapı Kredi Crystal Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Reklamlar


ykb crystal kredi kartı

Yapı Kredi Crystal Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri: Yapı Kredi bankası büyük sermaye ile ülkemizde faaliyetlerini sürdüren büyük bankalar arasında yer almaktadır. Özellikle çok çeşitli kredi kartı ürünleri ile müşteri portföyünü sürekli olarak geliştiren bankalar arasında yer alır. Pek çok farklı alanda kredi kartı ürünleri sunan Yapı Kredi bankası son dönemlerde gerçekleştirmiş olduğu kampanyalar ile dikkatleri üzerine çekiyor. Teknolojik altyapı gelişimi sayesinde şubelerden, internetten, telefonla ve cepten tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz gibi kredi kartı başvurusu ve başvuru sonucu öğrenme gibi işlemleri de hiç zaman kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Sizler için en ince ayrıntısına kadar incelemiş olduğumuz Yapı Kredi Crystal kredi kartı başvurusu ve özellikleri ile ilgili araştırmalar gerçekleştirdik. Birlikte inceleyelim;

Yapı Kredi Crystal Kredi Kartı Başvurusunda İstenen Evraklar

* Tc nüfus cüzdanı ve fotokopileri.

* SGK’dan alacağınız maaş bordronuz. (Şirketiniz tarafından kaşelenmesi gerekmektedir.)

* Sigortalı olarak çalışmayan ve henüz deneme sürecinde bulunan çalışanlar ise, çalıştıkları şirketlerden alacakları imzalı ve kaşeli maaş dilekçelerini eklemelidir.

* Ayrıca gelir idaresi başkanlığından alınacak olan gelir belgeniz.

* Öğrenciler için eğitim gördükleri kurumlardan alacakları öğrenci belgeleri ve okul kimlik belgeleri.

* Emekliler için ise emekli maaşlarını aldıkları bankalardan alacakları belgeler ile emekli maaş kartları ve fotokopileri.

* Son olarak oturduğunuz eve ait son 3 aylık elektrik, su ve doğalgaz faturaları.

Şubeden Yapı Kredi Crystal Kredi Kartı Başvurusu

Banka şubeleri en eski bankacılık yöntemidir ve pek çok kişi tarafından en çok kullanılan bankacılık yöntemidir. İnternet ve cep bankacılığı ile oturduğunuz yerden çok kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz işlemleri şubelere giderek çok daha zahmetli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ancak şubelerden gerçekleşen bankacılık işlemlerinin en garantili işlemler olduğunu unutmamak gerekir.

* Şubeden Yapı Kredi Crystal kredi kartı başvurusu için size en yakın Yapı Kredi bankasını ziyaret ederek buradan Crystal kredi kartı başvuru formunu alarak doldurmanız yeterli.

* Başvuru formunu dilerseniz banka memuru da sizin adınıza doldurabilmektedir. Şubelerden gerçekleşen Crystal kredi kartı başvurusu ortalama olarak 1 iş günü içerisinde değerlendirilerek sonucu telefonunuza bildirilecektir.

İnternetten Yapı Kredi Crystal Kredi Kartı Başvurusu

Teknolojik anlamda pek çok sektörde gerçekleşen gelişmelere bağlı olarak bankacılık sektöründe de çok büyük gelişmeler meydana gelmiştir. Buna bağlı olarak tüm bankacılık işlemleri evinizden hiç çıkmadan internet üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.

* Buna göre internetten Yapı Kredi Crystal kredi kartı başvurusu için öncelikle Crystalcard.com.tr adresini ziyaret ediyoruz ve buradan başvuru formuna ulaşarak bilgilerimizi forma giriyoruz.

* Başvuru formunda sizden istenen bilgilerin eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması çok önemlidir, özellikle aylık belgelendirilebilir sabit gelirinizi doğru belirtmelisiniz. Aksi halde sizden istenen belgelerde aylık sabit gelirinizi yüksek gösterecek olursanız, bu geliri belgeleyemediğiniz taktirde kredi kartı başvurunuz geçersiz sayılabilmektedir.

* Yapı Kredi Cyrstal Card başvurusu internet üzerinden gerçekleştirilecek olursa iş günleri dahilinde bir kaç saat içerisinde başvurunuzun sonucu açıklanacaktır.

Telefonla Yapı Kredi Crystal Kredi Kartı Başvurusu

Telefon bankacılığı genellikle başvurular için değil başvuru sonuçlarının öğrenilmesi için daha verimli şekilde kullanılabilmektedir. Ancak elbette kredi kartı ön başvurularınızı telefon bankacılığı ile gerçekleştirmeniz mümkün.

* Bunun için 0850 222 0 446 numaralı telefonu arayarak buradan müşteri temsilcisi ile iletişime geçiyorsunuz. Daha sonra çağrı merkezinde görevli olan memura gerekli bilgileri vererek kolaylıkla Yapı Kredi Crystal kredi kartı başvurusu gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

* Telefon bankacılığı aracılığı ile gerçekleştireceğiniz ön başvuruların olumlu sonuçlanması söz konusu olursa eksik evrakları tamamlamanız ve size en yakın şubeyi ziyaret etmeniz isteniyor. Bu sayede eksik evraklarınız ile başvurunuzu tamamlıyorsunuz.

Yapı Kredi Crystal Kredi Kartı Özellikleri

* Sadece ülkemizde değil aynı zamanda yurt dışında da anlaşmalı mağazalardan alışveriş gerçekleştirecek olursanız hem taksit avantajlarından yararlanabiliyorsunuz, hem de puanlar kazanarak bedava alışveriş yapma hakkına sahip oluyorsunuz.

* Buna ek olarak sanal kart seçeneği ile dilediğiniz limitlerde sanal kartlar oluşturarak kolaylıkla internet üzerinden güvenli alışverişler gerçekleştirebiliyorsunuz.

* Üye iş yeleri üzerinden tüm müşterilerine dönemsel olarak ekstra para puanlar dağıtarak ayrıcalıklı kampanyalar düzenlenmektedir.

* Yaklaşık olarak 200 bin iş yeri üzerinden taksit seçeneklerinden faydalanabileceğiniz gibi gerçekleştirdiğiniz tek çekim harcamaları daha sonra taksitlendirebileceğiniz gibi taksit atlatma seçenekleri ile banka tarafından verilen + taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Uyarı: Yukarıda çeşitli şekillerde inceleme altına almış olduğumuz Yapı Kredi Crystal kredi kartı başvurusu ve özellikleri incelenecek olursa başvuru için gerekli olan tüm detaylar incelenmiştir. Ancak eklemek istediğiniz tüm konular ile ilgili yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Not: Kredi kartlarınızı sadece bütçenize uygun şekilde kullanmalısınız, aksi halde ödeyemeyeceğiniz harcamalar gerçekleştirecek olursanız bankaların tahsil edemedikleri alacaklarını hukuksal yollarla tahsil edeceğini unutmamalısınız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

One Response

  1. zekeriye çılgın

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir