Yapı kredi ev kredisi

Reklamlar


yapı kredi ev kredisi

Yapı kredi konut kredisi ile Hayalini kurduğunuz eve sahip olmak artık çok kolay. Yapı Kredi ev kredisi kullanın kendi evinizde oturma keyfini yaşamaya başlayın. Yapı Kredi’nin sağladığı düşük faiz oranları, bütçenize uygun aylık taksitler ve daha birçok ayrıcalıklarla rahatlıkla ödeme imkanına sahipsiniz.

Yapı kredi ev (KONUT) kredisi

Yapı Kredi ev kredisi ile ilgili bankanın sunduğu faiz oranlarını ve değişken ödeme seçeneklerini görmek için hesaplama araçlarından yararlanabilirsiniz. Kendi evinizin sahibi olmak artık çok kolay. Yapı Kredi‘nin uygun faiz ve düşük taksitli ödeme seçeneklerini öğrenmek, Yapı Kredi ev kredisi hesaplaması için buraya tıklayın. tüm bankaların hesaplama araçları için buraya tıklayın.

Yapı Kredi ev kredisi seçeneklerinden bütçenize uygun olanını anında hesaplayabilir, bankanızın sizden istediği belgeleri eksiksiz olarak tamamlayarak başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Yapı kredi’nin masrafsız ve faiz indirimli özel kampanyalarını, fırsatları ve maliyet tablolarını diğer banka kredileri ile karşılaştırabilirsiniz.

Yapı Kredi ev kredisinin faiz oranları ve toplam geri ödeme tutarları hayalinizdeki eve sahip olmanızda sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Hem kira derdiniz bitecek, hem de kira öder gibi ev sahibi olabileceksiniz. 120 aya varan vadelerle Yapı Kredi sizleri ev sahibi yapıyor. Aylık taksitlerinizin düşük olması sayesinde, herkesin hayalindeki eve bütçesi oranında sahip olmasına imkan veriyor.

En düşük ve en uygun faiz oranlarını hesaplamak, tüm faiz oranlarını karşılaştırmak, taksit tutarlarını değerlendirmek, size en uygun tercihi yapabilmek oldukça hızlı ve kolay. İster ev, ister arsa, ister işyeri olsun mortgage kredisi desteği alarak, anahtar teslim gayrimenkulünüzün sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Yapı Kredi ev kredisine başvurmak. Ev kredisi başvurusu için buraya tıklayın.

Yapı Kredi ev kredisi için gerekli evraklar:

  1. Krediye başvuran kişiye ait kimlik belgesi ( nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport )
  2. Güncel ikametgah belgesi, ikametgah adresine ait son üç aya ait sabit telefon, elektrik, su ve doğalgaz faturalarından biri.
  3. Ev kredisi kullanılacak olan gayrimenkule ait kat irtifakı ya da kat mülkiyeti tapusu.
  4. Kredi sahibine ait gelir belgesi. ( ücretli ise maaş bordrosu ya da gelir yazısı, emekli ise maaş cüzdanı, serbest meslek sahibi ise vergi levhası, gelir tablosu ve bilanço, kira geliri olanlar ise kira kontratı ve tapusunu ibraz etmek zorundadırlar.

Yapı Kredi ev kredisinin uygun faiz oranlarını, vade seçeneklerini ve ödeme planlarını daha detaylı bir şekilde incelemek ve kredi hesaplamak istiyorsanız burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir