Yapı Kredi Gelir Belgesiz Kredi Başvuru

Reklamlar


para-kredi

Yapı Kredi Gelir Belgesiz Kredi Başvuru

Yapı kredi bankası ile gelir belgesiz kredi başvurusu nasıl yapılır faizi ne kadar işte detaylar. Geçmiş yıllarda gelir belgesi olmadan kredi almak çok zor bir haldeyken, günümüz şartlarında gelir belgesi olmadan da bankacılık hizmetlerinden yararlanılabilmektedir. Ülkemizin önemli bankalarından Yapı Kredi gelir belgesiz kredi başvuru kabul etmektedir. Gelir belgesi olmadan başvuru yöntemlerini kullanarak kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Gelir belgesi olmadan kredi alabilmek için kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Kredi notunuz da düşükse eğer, bankalardan kredi alabilmeniz çok zordur. Kredi notunuz, kullanmış olduğunuz kredi ve kredi kartlarına yapmış olduğunuz ödeme düzeninize göre belirlenmektedir. Ödemelerinizi düzenli yapan biriyseniz eğer, kredi notunuz da yüksek olacaktır. Bu da bankaların size kredi verirken daha olumlu bir yaklaşım içinde olmasını sağlamaktadır.

Yapı Kredi Gelir Belgesiz Kredilerin Faiz Oranları

Yapı Kredi, bilindiği gibi gelir belgesi şartı olmadan kredi vermektedir. Yapı Kredi gelir belgesiz kredi başvuru işlemlerinizi Yapı Kredi resmi internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Gelir belgesiz olarak verilen faiz oranları %1,45’tir. 36 aya kadar varan vade seçenekleriyle verilen krediler için toplam da bir kerelik 50 TL dosya masrafı ödenmektedir.

Yaptığınız kredi başvurunuz olumlu ya da olumsuz sonuçlanmış olsa da gün içerisinde sonuç bilgisi Yapı Kredi tarafından verilmektedir. Kredi başvuru sonucunuz kısa mesaj (SMS) olarak ya da müşteri temsilcileri ile yapılacak arama sonucunda bildirilmektedir. Kredinizin olumlu sonuçlanması halinde, size en yakın Yapı Kredi şubesine giderek kredinizi alabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir