Yapı Kredi kredi kartı başvurusu

Reklamlar


yapı kredi kredi kartı başvurusu

Yapı Kredi kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, online başvuru kanalları ve daha fazlası bu yazıda. Türkiye’nin uzun yıllardır kredi veren bankası olan Yapı Kredi Bankası, kredi kartlarındaki yenilikleri ilklerin bankasıdır. Yapı Kredi WorldCard kredi kartları  ile alışverişlerinizi büyük bir keyifle yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurularınız için de banka sizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Yapı Kredi kredi kartı başvurusu yapmak için telefon, SMS ve interneti kullanabilmekte, kısa sürede kredi kartınıza sahip olabilmektesiniz. Yapı Kredi’nin WorldCard uygulamasını kullanan başkaca pek çok banka bulunmaktadır. Bu sayede WorldCard kullanan milyonlarca kişi WorldPuan kazanmakta, bedava alışveriş yapmanın keyfini sürmektedir.

Yapı Kredi  SMS ile kredi kartı başvurusu:

Yapı Kredi WorldCard kredi kartı başvurularınızı SMS ile yapmanız mümkündür. Tek yapmanız gereken “WORLDWEB” boşluk “TC kimlik no” bilgilerinizi cep telefonunuzdan 4421’e kısa mesaj olarak göndermektir. Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde bankanın müşteri hizmetlerinden en kısa sürede size dönülecek ve onay bilgisi verilecektir.

Yapı Kredi  Telefon ile kredi kartı başvurusu yapmak:

Yapı Kredi kredi kartı başvurusunda bulunmak için bankanın 444 0 444 no’lu müşteri hizmetleri hattını aramanız ve WorldCard kredi kartına başvuru yapmak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Sizden istenen bilgileri verdikten sonra banka yetkilileri size geri dönecek ve kredi kartınız ile ilgili işlemleri tamamlamak için en yakın Yapı Kredi şubesine uğramanızı isteyecektir.

Yapı Kredi İnternet ile kredi kartı başvurusu:

İnternet üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler bankanın resmi web sitesini ziyaret etmeliler. Buradaki yönergeleri izlemeli ve istediği kredi kartı ile ilgili başvuru kanallarını kullanmalıdırlar.

Uzun yıllardır müşterilerine WorldCard kredi kartı hizmetleri veren Yapı Kredi’nin sağladığı ayrıcalıklardan yararlanmak artık sizin elinizde. Dünyanın en değerli 10 büyük kredi kartı arasında yer alan WorldCard kredi kartı başvurusu için telefon bankacılığından ve kısa mesaj uygulamasından yararlanabildiğiniz gibi, isterseniz banka şubesinden de başvuru yapabilirsiniz.

Yapı Kredi kredi kartı başvurusu yapmak ve detay bilgi almak için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

No Responses

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir