Yapı kredi tüketici kredisi

Reklamlar


yapı kredi tüketici kredisi

Yapı kredi tüketici kredisi hesaplama ve daha fazlası bu yazıdaTürkiye’nin önemli ve büyük bankalarından biri olan Yapı Kredi Bankası, tüketici kredisi konusunda müşterilerine en uygun koşullarda hizmet sunmaktadır. Yapı kredi’den düşük faizli ve düşük komisyonlu tüketici kredisi kullanmak istiyorsanız çok kolay. Yapı kredi tüketici kredisi hesaplaması için buraya tıklayın.

Acil ihtiyaçlarını ertelemek istemeyenlerin başvuru sırasında gerekli belgeleri tamamlamaları gerekmektedir. Yapı kredi tüketici kredisi kullanacak olanların hazırlamaları gereken belgeler ise şöyle;

Nüfus cüzdanı fotokopisi,

Gelir gösterir belge: Ücretli olanlar için son iki aya ait maaş bordrosu ya da çalışılan kurumdan alınmış gelir yazısı. Serbest meslek sahipleri için güncel vergi levhası fotokopisi. Emekli olanlar için maaş cüzdanının fotokopisi. Kira geliri elde edenler için ise kira kontratı ve kira alınan gayrimenkulün tapu fotokopisi.

İkametgah belgesi: Adres paylaşım sisteminde güncel adres olmaması durumunda, elektrik, su, doğalgaz, sabit telefon faturalarından herhangi birine ait en eski üç aylık krediyi alacak olan kişi adına olan fatura nüshası.

Yapı kredi tüketici kredisi başvurusu:

Tüketici kredisi kullanmak isteyenler internetten,

SMS ile 4411’e kısa mesaj göndererek,

En yakın Yapı kredi şubesine giderek,

444 0 444 telefon bankacılığından,

En yakın Yapı kredi ATM’sinden başvuru yapabilmektedirler.

Yapı kredi tüketici kredisi başvurusu için burayı tıkayın.

Yapı kredi tüketici kredisi hesaplaması için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir