Ziraat Bankası EFT ücretleri – Güncel liste

Reklamlar


ziraat-bankasi-eft-ucretleri-guncel-liste-2016

Ziraat Bankası EFT ücretleri – Güncel liste 2016: Ziraat Bankası EFT ücretleri ile ilgili bilginiz var mı? EFT işlemleriniz için ne kadar ücret ödüyorsunuz? 2016 yılına ait güncel EFT ücretlerini sizler için derledik.

EFT ücretleri bankadan bankaya ve hangi kanalları kullanacağınıza göre değişiklik gösterebilmektedir. Ziraat Bankası EFT ücretleri hakkındaki bu yazımızda, değişik kanallar üzerinden gerçekleştireceğiniz EFT işlemleri için, ödemeniz gereken ücretleri detaylı olarak aşağıda sizlere aktardık. İşte, Ziraat Bankası EFT ücretleri;

Ziraat Bankası ATM EFT ücreti:

Ziraat Bankası ATM’lerini kullanarak sabah 08:30 – akşam 16:00 saatleri arasında işlem yapabilmektesiniz ve bu işlemleriniz için de 7 TL EFT ücreti ödersiniz. ATM kullanarak saat 16:00’dan sonra gerçekleştireceğiniz EFT işlemleriniz için 9 TL EFT ücreti kesilmektedir.

Ziraat Bankası BKM Ekspres mobil uygulama EFT ücreti:

Hesabınızda bulunan paranızla gerçekleştireceğiniz EFT işlemlerinde 1 TL gibi bir EFT ücreti uygulanmaktadır. Kredi kartınızın limitleri içinde gerçekleştireceğiniz EFT işlemlerinde ise, göndermeyi düşündüğünüz paranın %3,25’i ve ek olarak da 2,5 TL EFT ücreti tahakkuk ettirilmektedir.

Ziraat Bankası internet şubesi EFT ücreti:

Ziraat Bankası internet şubesini kullanarak yapacağınız EFT işlemlerinizi sabah 08:30 – akşam 16:00 saatleri arasında yapabilirsiniz. Bu EFT işlemlerinizden 3,5 TL gibi bir ücret kesintisi yapılmaktadır. Ziraat Bankası internet şubesinden saat 16:00’dan sonra yapacağınız EFT işlemleriniz için de 6 TL EFT ücreti alınmaktadır.

Ziraat Bankası telefon bankacılığı EFT ücreti:

Ziraat Bankasının telefon bankacılığı hizmetini kullanarak gerçekleştireceğiniz EFT’lerinize 5 TL EFT ücreti yansıtılmaktadır.

Ziraat Bankası mobil uygulama EFT ücreti:

Ziraat Bankası mobil uygulamasını kullanan banka mudileri sabah 08:30 – akşam 16:00 saatleri arasında gerçekleştirecekleri işlemler için 2,5 TL EFT ücreti yansıtılmaktadır. Ziraat mobil uygulaması üzerinden saat 16:00’dan sonra yapacağınız EFT işlemlerine de 4 TL EFT ücreti uygulanmaktadır.

Ziraat Bankası şubesi EFT ücreti:

Ziraat Bankası şubesine gittiğinizde gerçekleştirmeyi düşündüğünüz EFT işlemlerinizde 0 – 250 TL aralığındaki işlemlerde 10 TL, 250 TL üzerindeki EFT işlemlerinizde de 40 TL gibi bir EFT ücreti talep edilmektedir. Bankanın en fazla talep edebileceği EFT ücreti ise 500 TL’dir. Bu EFT ücretleri gönderdiğiniz tutarın %0,50’si üzerinden hesaplanmaktadır. Gönderdiğiniz paranın %0,50’si 40 TL’nin altında kalsa bile yine de 40 TL’lik EFT ücreti yansıtılmaktadır. Ayrıca Ziraat Bankası şubelerinden yaptığınız EFT işlemleriniz 24 saat sonra gerçekleşmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir