Ziraat Bankası Emekliye Faizsiz Kredi

Reklamlar


ziraat-faizsiz-kredi-300

Ziraat Bankası Emekliye Faizsiz Kredi: Ziraat Bankası emekli olan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere kredi konusunda çözüm üretmektedir. Ziraat Bankası emekliye faizsiz kredi uygulamasıyla emeklilerin ihtiyacı olan nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İhtiyaç, taşıt ya da konut kredisi gibi tüm kredi ihtiyaçlarınız için Ziraat Bankasına başvurunuzu iletebilirsiniz.

Ziraat Bankası tarafından 12 – 24 – 36 – 48 aya varan vadelerle kredi verilmektedir. Emekliye özel kredi paketi sunan Ziraat Bankası’ndan emekliye özel kredi almak istiyorsanız eğer, size en yakın Ziraat Bankası şubesine uğrayarak bilgi alabilirsiniz. Ziraat Bankası tarafından her kredi başvurusunda olduğu gibi emeklilerin kredi başvurularında da bazı belgeler talep edilmektedir.

Ziraat Bankası Emekliye Özel Kredi için Gerekli Belgeler

Ziraat Bankası tarafından emekliye özel verilen faizsiz kredi için banka tarafından bazı belgeler talep edilmektedir. Bu belgeler şunlardır;

-Emekli olduğunuzu gösteren belge

-Kimlik bilgilerinizi gösteren nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport

-Adres bilgileriniz için ikametgâh

-6 adet vesikalık fotoğraf

İstenen tüm belgeleri eksiksiz olarak tamamlayıp bankaya başvurunuzu iletebilirsiniz. Başvurunuzun onaylanmasıyla birlikte tüm ihtiyaçlarınız için aldığınız krediyi kullanabilirsiniz.

Not: Kredi kullanırken hesaplamalarınızı iyi yapmanızı öneriyoruz, aksi taktirde gelecekte oluşabilecek beklenmedik sorunlardan dolayı kredi ödemelerinizde gecikme yaşanması halinde, psikolojik olarak ciddi anlamda sorunlar yaşayabilirsiniz, bu yüzden, eğer imkanlarınızı kredi çekmemek üzere zorlayabilir ve kredi yükünden kurtulabilirsiniz..

Ziraat bankası emekliye faizsiz kredi kampanyası hakkında yorum yaparak diğer ziyaretçilerle paylaşabilir, görüş ve önerilerini alabilirsiniz…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir