Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Nasıl Açılır

Reklamlar


ziraat internet başvuru

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Nasıl Açılır: Ziraat Bankası, internet bankacılığı olarak en çok tercih edilen bankalar arasında bulunmaktadır. Ziraat Bankası internet bankacılığı işlemleri ile hızlı bir şekilde EFT ve havale gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz. Fatura ödeme işlemlerinden, telefonlarınız için TL yükleme işlemlerine kadar da her türlü işleminizi internet bankacılığı ile yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası internet bankacılığı nasıl açılır? Sorusuna cevap verecek olursak, internet bankacılığını açmanız için birçok seçeneğiniz bulunuyor. Ziraat Bankası internet bankacılığı açmak için öncelikle en az bir adet Ziraat Kartı hesabınız bulunması gerekiyor. Kartınızı internet bankacılığı ile kullanmak içinse, en yakın Ziraat Bankası şubesine gidebilir, telefon bankacılığını kullanabilir yada internet üzerinden kullanıma açabilirsiniz.

İnternet bankacılığını açmak için en klasik yol şubeye gitmektir. Şubeye gitmeden hızlı bir şekilde internet bankacılığını açmak isteyenlerin ise şifre alması gerekmektedir.

İnternet bankacılığı şifrenizi aldıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 444 00 00 numaralı telefonla Ziraat Bankası telefon bankacılığını arayarak internet bankacılığı açma konusunda şifre talebinizi iletebilirsiniz. Ya da Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden internet bankacılığı için şifre alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Site üzerinde bankaya kayıtlı olan T.C. kimlik numaranız ve telefon bilgileriniz gibi bilgileri girerek, şifre alma adımlarını uygulayıp şifrenizi oluşturabilirsiniz. Şifrenizi almanızın hemen ardından Ziraat Bankası internet bankacılığını kullanmaya başlayabilirsiniz. Müşteri numaranız ve şifrenizle internet şubesine giriş yaparken, telefon numaranıza onay kodu gelmekte ve kodu girmenizle birlikte şubeye giriş yapılmaktadır.

Ziraat Bankkart ve/veya Kredi Kartınız varsa Online Başvuru için lütfen tıklayınız.

Bankkart ve/veya Kredi Kartınız yoksa İnternet bankacılığı başvurunuzu, hesabınızın bulunduğu bir şubemize şahsen müracaat ederek yapabilirsiniz.

Ziraat bankası internet şubesine şu adreslerden ulaşabilirsiniz.

Ziraat İnternet Şubesi’ne www.ziraatbank.com.tr , www.ziraat.com.tr , www.ziraatbankasi.com , www.ziraatbankasi.com.tr ,www.zerbank.com.tr , www.ziraatbank.com adreslerinden İnternet Şubesi girişini tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

One Response

  1. Metin Şahin

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir