Ziraat Bankası Kampüs Kart Başvuru

Reklamlar


Ziraat Bankası Kampüs Kart Başvuru: Ziraat Bankası ülkemizde bankacılık faaliyetlerini sürdürmekte olan devlet sermayeli bankalarımızdan biridir. Özellikle devlet tarafından vatandaşlara sunulan tüm avantajlı finansal imkanların Ziraat Bankası üzerinden sunulacağını görmekteyiz. Örnek vermek gerekirse borç yapılandırma kampanyalarını ilk olarak gerçekleştiren önayak olan banka olarak vatandaşların geçmiş borçlarının yapılandırılması için kredi kampanyaları düzenlediler.

Bunun dışında özellikle emekli vatandaşlar ile öğrenciler için sunmuş oldukları özel ayrıcalıklı kampanyaları biliniyor.

Özellikle öğrenciler için sunmuş oldukları Ziraat Bankası kampüs kart ürünü ile çok sayıda anlaşmalı mağaza üzerinden tüm ayrıcalıklı kampanya ve avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Aşağıda detaylı olarak araştırdığımız Ziraat Bankası kampüs kart ile ilgili incelemelere birlikte bakalım;

Ziraat Bankası Kampüs Kart Başvurusu İçin Gerekli Olan Evraklar

* TC Kimlik Belgesi

* Muhtarlıktan alınacak ikamet belgesi

* Okuduğunuz okuldan alacağınız öğrenci belgesi

* Okuduğunuz okuldan almış olduğunuz üzerinde adınızın ve soyadınızın yazılı olduğu okul kimlik belgesi.

* Kartınızın limitini etkilemesi açısından her hangi bir sabit geliriniz bulunuyorsa bu gelirinize ait kira geliriyse kira kontratı, maaş ise maaş belgesi alarak bankaya sunmak avantaj sağlayacaktır. Ancak her hangi bir geliri olmadan ailesi üzerinden geçimini sağlamakta olan öğrencilerin de Ziraat Bankası kampüs kart başvurusu yaparak kredi kartını almaya hak kazanmaları mümkün.

Ziraat Bankası Kampüs Kart Avantajları

* Ziraat Bankası kampüs kart okuduğunuz üniversite kartı ile entegre hale gelebiliyor, böylece okul içerisinde okul kartı olarak dilediğiniz gibi giriş gerçekleştirmenize de olanak sağlıyor.

* Kredi kartı özellikleri ile anlaşmalı olan üye işyerleri üzerinden ayrıcalıklı kampanyalardan sonuna kadar yararlanabileceğiniz gibi aynı zamanda banka atm şubeleri üzerinden para yatırma ve çekme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sadece kampüs içerisinde özel avantajlar sağlamakla kalmıyor aynı zamanda kampus dışında da öğrencilere özel kampanyalar sunan kafe ve restaurant gibi işletmelerde özel indirimler sunuyor.

* Buna ek olarak Ziraat Bankası Kampüs kart elektronik cüzdan görevi gören bir kredi kartıdır.

Ziraat Bankası Kampüs Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası teknolojik alt yapısı ile pek çok özel bankadan daha çok mecra üzerinden bankacılık işlemlerini gerçekleştirmekte olan bir finans kuruluşudur. Buna göre bankanın şubelerinden, atm şubelerinden, internet şubesi üzerinden ve telefon bankacılığı ile bankacı

Teknolojinin ilerlemesine bağlı olarak bankacılık işlemlerinin neredeyse tamamı internet üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Özellikle kredi kartı ön başvuru işlemlerinde internet en avantajlı yollardan bir tanesidir.

 

* İnternet üzerinden Ziraat Bankası kampüs kart başvurusu gerçekleştirebilmek için bankanın resmi web sitesi olan Ziraat.com.tr adresini ziyaret ediyoruz ve buradan kredi kartları bölümünden kampüs kart başvurusu sekmesine tıklayarak ilerliyoruz.

 

Bu aşamadan sonra başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak sisteme başvuru gerçekleştiriyoruz.

 

Ziraat Bankası kampüs kredi kartı başvurusu değerlendirmelerini ortalama olarak yarım iş günü içerisinde gerçekleştirmektedir.

 

Yukarıda incelemelerini gerçekleştirmekte olduğumuz Ziraat Bankası kampüs kart başvurusu ile ilgili eklemek istediğiniz her türlü soru görüş ve öneriyi yorumlar bölümünden aktarabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

One Response

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir