Ziraat Bankası kredi başvurusu

Reklamlar


ziraat bankası kredi başvurusu

Ziraat Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır, şartları neler, gerekli evraklar ve başvuru kanalları hakkında detaylı bilgiyi bu yazımızda bulabilirsiniz: Türkiye’nin önde gelen bankalarından olan Ziraat Bankası, çiftçi ve esnafa sağladığı desteklerle öne çıkmaktadır.

Devlet bankası olan Ziraat Bankası, çağın gerektirdiği her türlü yenilik ve gelişmeyi müşterilerine aktarmakta ve bu konuda da öncülük etmektedir. En küçük köy ve kasabaya bile hizmet götüren bir banka olan Ziraat Bankası, müşterilerine sağladığı ayrıcalıklar ve avantajlar ile kredi konusunda da büyük destekler sağlamaktadır.

Teknolojiyi en etkin şekilde kullanan bir banka olan Ziraat Bankası kredi başvurularını SMS, internet ve telefon vasıtasıyla alabilmektedir. Bankaya gitmeden çok hızlı bir şekilde krediye başvurabilir, kısa sürede ön onay alarak kredi işlemlerinizi çabucak tamamlayabilirsiniz. Ziraat Bankası kredi başvurusu yaparak uygun faiz oranları ile rahat ödeme seçeneklerinden yararlanabilir, bireysel ihtiyaç kredisi, taşıt ve konut kredilerinden bankanın sizlere sağladığı diğer ayrıcalıklardan da faydalanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Telefon ile kredi başvurusu:

Ziraat Bankası’na telefon ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız 7/24 hizmetinizde olan 444 00 00 no’lu telefonu arayabilir, müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Talebinizi ilettiğinizde kredi onayınız ile ilgili hızlı bilgi elde edebilme imkanına da sahipsiniz. Ön onay aldığınız kredinizi, bankanıza giderek çok daha hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Bankaya gitmeden önce müşteri temsilcisinden gerekli olan belgeler ile ilgili bilgileri almanızda fayda var. Belgelerinizi eksiksiz bir şekilde bankaya teslim ettiğinizde işlemlerinizi çok daha hızlı bitirme imkanına sahipsiniz.

Ziraat Bankası SMS ile kredi başvurusu:

Ziraat Bankası kredi başvurusu için SMS yani kısa mesajdan da faydalanabilmektesiniz. Cep telefonunuzdan “KREDİ” yazıp boşluk bırakarak “TC Kimlik No’nuzu, kredi miktarını, talep ettiğiniz vadeyi ve aylık net gelirinizi” 4747’ye kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Çok kısa bir süre sonra tarafınıza ön onay gönderilmektedir. Ön onayınızla birlikte bankaya giderek kredi işlemlerini hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternetten kredi başvurusu:

Ziraat Bankası kredi başvurusu yapacak olanların, diğer bir yöntem olan internet üzerinden de kredi başvurusu yapma olanakları bulunmaktadır. Ziraat Bankası resmi web sitesindeki yönergeleri takip ederek kredi başvurunuzu yapabilir, kısa zamanda ön onay alabilirsiniz. Ön onayınızla birlikte şubeye gittiğinizde de kredi işlemlerinizi hızlıca bitirebilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi başvurusu yapmak için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

No Responses

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir