Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Reklamlar


ziraat bankası başvuru sonucu

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu: Ziraat bankası kredi kartı başvurusu yaptınız ve başvuru sonucunu öğrenmek istiyorsunuz, biz de sizler için ziraat bankası kredi kartları başvuru sonucu öğrenme aşamalarını ve kanallarını sizler için araştırdık işte detaylar.

 Ziraat Bankası, kamu sermayeli bir banka olarak her konuda her kesime yönelik bankacılık ürünlerini sunmaktadır. T.C. Ziraat Bankası aracılığıyla kredi kartı başvurusunda bulunduysanız ve başvurunuzun sonucunu öğrenmek istiyorsanız, birkaç adımla işleminizin sonucunu öğrenebilirsiniz.

Banka şubesi dışında cep telefonu üzerinden mesaj olarak başvuruda bulunduysanız, başvuru sonucunuz cep telefonunuza mesaj olarak gelmektedir. Herhangi bir mesaj almadıysanız eğer ya da başvurunuzu banka şubelerine giderek yaptıysanız, kredi kartı başvuru sonuçlarınızı size en yakın konumda bulunan Ziraat Bankası şubesine giderek öğrenebilirsiniz.

Bireysel müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşme sonunda kart başvurunuzun ne şekilde sonuçlandığını ya da hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Banka şubelerine gidip öğrenme dışında, Ziraat Bankasının telefon numarası olan 444 00 00 numaralı telefonu arayıp müşteri temsilcileri ile görüşme yaparak da başvuru sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası, ayrıca resmi internet sitesinde de başvuru sonuçlarını öğrenme amaçlı olarak bir panel yapma hazırlığında bulunuyor. Başvuru sonuçları paneli aktif hale geldiğinde, Ziraat bankası resmi internet sitesine girerek, kredi başvuru sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Şu an için ziraat bankası resmi internet sitesinde kredi kartı başvuru sonucu öğrenme formu bulunmamaktadır, sadece telefon yoluyla bilgi almanız mümkün.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir