Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Reklamlar


Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi İletişim Numaraları: Ziraat Bankası ülkemizin büyük sermayeli devlet bankalarından bir tanesidir. Özellikle teknolojik altyapı gelişmelerini yakından takip ettiği için özel bankaları aratmayacak oranda hızlı hizmet vermektedir.

Sadece şubelerden gerçekleştirilen bankacılık işlemleri değil, aynı zamanda atm şubelerinden, internet bankacılığı ve Ziraat Bankası telefon bankacılığı ile gerçekleştirilmektedir. Konumuz olan müşteri hizmetlerini arayarak buradan normal bir şubeden gerçekleştirebileceğiniz tüm işlemleri sorunsuz şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Buna göre Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri telefon numarası 444 00 00

Ziraat Bankası müşterileri olsanız da olmasanız da telefon bankacılığı ile Ziraat Bankası müşteri hizmetleri üzerinden çağrı merkezinde görevli olan memur ile iletişime geçerek pek çok bankacılık işlemini gerçekleştirmeniz mümkün oluyor.

Bu numara üzerinden müşteri temsilcisi ile hiç görüşme gerçekleştirmeden otomatik sesli yanıt sistemi ile de kolaylıkla kredi kartı borcunuzu, kredi kartı ve kredi limitleriniz ile hesabınıza ait bilgileri kolaylıkla öğrenebilmeniz mümkün oluyor.

Bunun dışında banka portföyünde bulunmakta olan hesabınız üzerinden de 16 haneli hesap numaranız ile şifrenizi girerek sisteme giriş gerçekleştirerek kolaylıkla erişim sağlayabiliyorsunuz. Banka müşterileri şifreli giriş ile telefon bankacılığına girerek veya müşteri hizmetlerinde görevli memur ile görüşerek kimlik bilgileriniz ile kolaylıkla sisteme ait bilgilerinizi sunarak para transferi talimatları gibi bir çok bankacılık işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Tüm özel ve devlet bankaları müşteri hizmetlerinin bulunduğu telefon hattına özel bir isim vermiştir. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası olan 444 00 00 numaralı iletişim hattının adı ”Müşteri İletişim Merkezi” olarak belirlenmiştir.

Ancak bazı durumlarda Ziraat Bankası iletişim hattı olan ‘Müşteri İletişim Merkezi’ üzerinden görüşme gerçekleştirirken aşırı yoğunluğa bağlı olarak bir türlü işlemlerinizi gerçekleştiremeyebilirsiniz. Genellikle pek çok devlet kurumunda olduğu gibi devlet bankalarında da aşırı yoğunluğa cevap verebilecek oranda personel olmadığı için hizmetinizi çok geç almanız söz konusu olabiliyor.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri üzerinden işleminizi gerçekleştiremeyecek olursanız aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak buradan yazılı olarak da talebinizi bildirebiliyorsunuz. Bu sayede genel merkeze maruzatınızı iletmiş olacaksınız.

Ziraat Bankası Müşteri hizmetleri iletişim numarası sadece 444 00 00 değildir, aynı zamanda 0850 220 00 00 numaralı ücretsiz hattı da arayarak buradan da kolaylıkla tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün oluyor.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Sesli Yanıt Sistemi İle yapılan İşlemler

* Hesap İşlemleri

* Eft, Havale para transferleri

* Tüm kredi kartı işlemleri

* Yatırım işlemleri

* HGS, OGS yatırma işlemleri

* Kur, Faiz oranları ile ilgili işlemler

* Bankacılık şifreleme işlemleri

Not: Yukarıda saymış olduğumuz işlemleri müşteri hizmetleri üzerinden görevli memura bağlanarak değil sadece telefonunuzun tuşlarını kullanarak gerçekleştirebiliyorsunuz.

Yukarıda incelemelerini gerçekleştirmiş olduğumuz Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon çağrı merkezi iletişim numaraları ile ilgili her türlü soru, öneri, görüşünüzü yorumlar bölümünden bize ve diğer okuyucularımıza iletebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir