Ziraat Bankası Traktör Kredisi Faiz Oranları

Reklamlar


traktor-kredisi

Ziraat Bankası Traktör Kredisi

Ziraat Bankası Traktör Kredisi Faiz Oranları: Tarımsal araçlardan olan traktör alımı için Ziraat Bankası da fırsat sunmaktadır. Ziraat Bankasının sunmuş olduğu fırsat sayesinde traktör alımı kolaylaşmaktadır. Ziraat Bankası hem sıfır, hem de ikinci el traktör alımları için kredi imkanı tanımakta olup, bu şekilde çiftçiyi de rahatlatmaktadır.

Ziraat Bankası Traktör Kredisi Özellikleri

Ziraat Bankası Traktör Kredisinde değişken faiz ve sabit faiz olmak üzere iki ayrı uygulama esas almaktadır. Ziraat Bankası traktör kredisinde alınacak traktöre göre kredi özellikleri farklılık göstermektedir.

Ziraat Bankası Değişken Faizli Traktör Özellikleri

Ziraat Bankası değişken faizli traktör için yeni ve kullanılmamış traktör alınmasını şart koşmaktadır. Geri ödeme alternatifleri içinse 3 ay, 6 ay ve 12 ay olmak üzere vadelendirme yapılmaktadır. Traktör fiyatının tamamı banka tarafından verilmemektedir. Promo faturanın %75’i banka tarafından karşılanacak olup, %25’ini traktör sahibinin yapması talep edilmektedir.

Ziraat Bankası Sabit Faizli Traktör Özellikleri

Ziraat Bankası sabit faizli traktörler için Ziraat Bankası tarafından satılığa çıkarılan sıfır ya da ikinci el traktörler için geçerlidir. Ödeme vadesi aynı şekilde 3, 6 ve 12 ay olarak olmaktadır. Ziraat Bankası bu fırsatı ile sabit faizi korumakta ve faizde kesinlikle değişkenlik yaşanmayacağının garantisini vermektedir. Promo faturada yazan tutarın %75’ini banka karşılayarak, geri kalan %25’ini traktör sahibinin yapması talep edilmektedir.

Ziraat Bankası İkinci El Traktörler İçin Özellikler

Ziraat Bankası ikinci el traktör alımları için de kredi imkânı sunmaktadır. Ziraat Bankasının sunduğu kredi için traktörün maksimum 5 yaşında olması şartı konulmaktadır. Geri ödeme vadesi olarak Ziraat Bankası 3 ay, 6 ay ve 12 ay vadelendirme yapmaktadır. Bu kampanyada sabit ya da değişken faizi müşteri belirlemektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir