Ziraat Kart Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Reklamlar


ziraat bankası kredi kartı

Ziraat Kart Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri: Ziraat Bankası milli sermayeyi temsil eden güçlü bankalarımızdan biri, geçmişte olduğu gibi artık devlet bankaları çok resmi ve köşeleri olan kuruluşlar değil ve Ziraat Bankası öncülüğünde pek çok devlet bankası da artık özel bankalar gibi renkli kampanyalara ve özellikli kredi ürünlerine portföylerinde yer veriyorlar.  Özellikle son dönemlerde pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başaran en kullanışlı ürünlerinden bir tanesi olan Ziraat Kart kredi kartı başvurusu ve özellikleri ile ilgili bir inceleme gerçekleştirdik. Birlikte inceleyelim;

Ziraat Kart Kredi Kartı Başvurusu İçin İstenen Evraklar

* Tc Nüfus cüzdanı ve 2 adet fotokopisi.

* Gelir belgesi.

* Sigortadan alınabilecek maaş bordrosu. (Sigortalı olarak çalışanlar alabilir.)

* Çalışan ancak henüz sigortası yapılmamış olan bireyler için ise çalıştıkları şirketlerden alacakları henüz neden sigortalarının yapılmamış olduğunu belirten imzalı, kaşeli maaş dilekçesi.

* Öğrenciler için eğitim gördükleri kurumlardan alacakları öğrenci belgesi.

* Emekli vatandaşlar ise emekli maaşı aldıkları bankalardan alacakları maaş gelir belgelerini ekleyebilirler.

* Son olarak oturduğunu eve ait son 3 aylık su, elektrik ve doğalgaz faturaları.

Şubeden Ziraat Kart Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası genellikle emekli maaşlarının da alınabiliyor olmasına bağlı olarak belirli bir yaş ortalamasının üzerinde müşteri portföyüne sahip. Hal böyle olunca bu yaş grubu için bankacılık işlemleri diğer mecralara oranla daha fazla olarak şubelerden gerçekleşebiliyor. Şubeden Ziraat Kart Kredi Kartı başvurusu için atmanız gereken adımları inceleyelim;

* Size en yakın Ziraat bankası şubesini ziyaret ederek buradan görevli memurdan Ziraat Kart kredi kartı başvurusu için formu alıyoruz ve eksiksiz şekilde doğru bilgilerle dolduruyoruz.

* Ardından görevli banka memurunun başvuru formunda belirtilen bilgilerimizi sisteme girmesiyle birlikte başvurumuzu tamamlamış oluyoruz.

* Şubeden gerçekleşen başvurular genellikle 1 iş günü içerisinde değerlendirilir ve telefonunuza değerlendirme sonucu bildirilir.

İnternetten Ziraat Kart Kredi Kartı Başvurusu

Artık tüm bankacılık işlemlerini kolaylıkla zaman kaybetmeden internet üzerinden gerçekleştirebiliyoruz. Özellikle teknolojinin gelişmesine bağlı olarak en çok da kredi kartı ve kredi ürünlerine kolaylıkla başvuruları gerçekleştirebilmemiz mümkün.

* İnternet üzerinden Ziraat Kart Kredi Kartı başvurusu gerçekleştirebilmek için öncelikle Ziraat.com.tr adresini ziyaret etmeli ve buradan kredi kartı başvurularından Ziraat Kredi Kartı sekmesine tıklayarak buradan başvuru gerçekleştirme bölümüne tıklıyoruz.

* Bu bölümde karşımıza çıkan iki aşamalı formu doğru ve eksiksiz şekilde doldurduktan sonra gönder tuşuna tıklayarak başvurumuzu gerçekleştirmiş oluyoruz.

* Genellikle internet üzerinden gerçekleştirilen başvurular şubelerden gerçekleşen başvurulara oranla çok daha hızlı değerlendirilmekte ve ortalama olarak yarım iş günü içerisinde telefonunuz üzerinden Ziraat Kart kredi kartı başvurusu sonucu bildirilmektedir.

Ziraat Kart Kredi Kartı Özellikleri

* Yurt dışında ve yurt içinde tüm anlaşmalı üye iş yerlerinden taksitli ve tek çekim pek çok alışverişleri kampanyalardan, ayrıcalıklardan yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz.

* Gerçekleştirmiş olduğunuz kredi kartı borçlarınızı daha sonra çeşitli kampanyalar ile yeniden taksitlendirme imkanına sahip olabiliyorsunuz.

* Buna ek olarak internet bankacılığı üzerinden kredi kartınıza ait bir sanal kart oluşturabilir, bu sanal kart ile kendi belirlemiş olduğunuz limitler dahilinde istediğiniz gibi alışverişler gerçekleştirebilirsiniz.

Uyarı: Yukarıda farklı mecralar üzerinden gerçekleştirebileceğiniz Ziraat Kart Kredi Kartı başvurusu  ve özellikleri ile ilgili incelemelerde bulunduk. Bunlara ek olarak eklemek istediğiniz tüm soru, öneri ve görüşü hem bizimle hem de diğer okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Not: Diğer yazılarımızda da hatırlattığımız gibi sadece ödeyebileceğiniz kredi kartı borçlarını gerçekleştirmeli ve bütçenizi aşan harcamalarda bulunmamalısınız. Aksi halde ödeyemeyeceğiniz borçlara sahip olabilirsiniz, bankalar geri alamadıkları alacakları için hukuksal yollara başvurmakta ve icra yoluyla alacaklarının tahsilini gerçekleştirmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir